قفسه, قفسه فروشگاهی

نکات دکوراسیون فروشگاه لوازم التحریر

مرکز پخش قفسه فلزی پرشین صنعت ، مشاوره و خرید انواع قفسه بندی فلزی فروشگاه های لوازم التحریر، قفسه های فلزی کتاب و قفسه ها فلزی پیچ و مهره ای قیمت مناسب

همه نکاتی که لازم است درباره دکوراسیون قفسه های فلزی فروشگاه لوازم التحریر بدانید را در ادامه برای شما آورده ایم. خرید قفسه های فلزی پیچ و مهره ای فروشگاه با بهترین قیمت در مرکز پخش قفسه های فلزی پرشین صنعت امکان پذیر است. اما نکاتی که پیش از راه اندازی فروشگاه نوشت افزار باید درباره آن بدانید مهم تر از بودجه ای است که برای راه اندازی مغازه در نظر گرفته اید. هرچند خرید قفسه بندی کتاب فلزی چندان هم هزینه بر نیست و میتوانید با اندکی هزینه همه چیز را راست و ریست کنید. این نکات که تماما بر اساس ایده اولوژی های روانشناسی و البته بررسی های میدانی در اختیار شما قرار گرفته اند میتونند شما را از داشتن یک مغازه معمولی به یک فروشگاه بزرگ با مشتری های پر و پا قرص تبدیل کند. پس بهتر است این نکات را بخوانید.

نکات راه اندازی فروشگاه لوازم التحریر

به طور کل پنج نکته اصلی در راه اندازی فروشگاه لوازم التحریر اهمیت دارند. اولین و مهمترین آنها ویترین مغازه است چرا که ویترین اولین چیزی است که مشتری از مغازه شما میبیند و اگر جذاب نباشد شاید اصلا از خیر وارد شدن به فروشگاه بگذرد. نکته بعدی قفسه بندی فروشگاه است. اگر بخواهید بدون در نظر گرفتن نظر های کارشناسی فقط از قفسه های فلزی پیچ و مهره ای برای قرار دادن اجناس استفاده کنید احتمالا شما فقط به یک مغازه بدون هیچ طرفداری تبدیل خواهید شد! رنگبندی را در دکوراسیون فروشگاه فراموش نکنید! برای این کار استفاده از قفسه های فلزی کتاب رنگی گزینه مناسبی است.

بد نیست لوازم تزیینی را در مغازه بگذارید تا گاهی مشتری ها را به خود جلب کنند و از شما بپرسد این یکی فروشی نیست؟ اینطوری شما در ذهن ها ماندگار خواهید شد. موجودی کامل و متنوع محصولات عامل دیگر بازگشت مشتری به مغازه شماست. درباره این نکات بیشتر بخوانید.

ویترین فروشگاه لوازم التحریر

برای اینکه یک ویترین جذاب از نظر مشتری داشته باشید، بهتر است لوازمی مطابق با سلیقه تمامی سنین داشته باشید. مثلا اسباب بازی های کوچکی که مناسب بچه هاست را در یک قسمت بگذارید و لوازم تحریر کودک و نوجوان را در بخش دیگر ویترین، در این میان حواستان به سلایق بزرگسالان نیز باشد. کتاب های مناسب این سن، پازل و مداد رنگی های حرفه ای که برای بزرگسالان هست را نیز در ویترین بگذارید. نورپردازی مناسبی روی کالا ا انجام دهید و سعی کنید هر چند وقت یک بار دکور ویترین را تغییر دهید و بروز کنید تا توجه عابران پیاده ای که دائم از آنجا رد میشوند را به خود جلب کنید. سعی کنید محصولات را از گرد و خاک و هرگونه شلختگی به دور نگهدارید. تا بتوانید به یک فروشگاه لوازم التحریر آرامش بخش برای علاقه مندان تبدیل شوید.

اندازه، نوع و قیمت قفسه فلزی فروشگاه

اندازه قفسه بندی های فروشگاه لوازم التحریر ،فلزی بودن یا چوبی بودن قفسه بندی در فروشگاه یا مغازه، رنگبندی قفسه ها و محل قرار گیری آنها، همگی در  داشتن یک فروشگاه خوب موثر است. سعی کنید در فروشگاه‌ هایی که زیاد بزرگ نیستند از قفسه های پیچ و مهره ای دو طرفه استفاده نکنید. به جای آن قفسه های دیواری گزینه مناسبتری هستند. استفاده از قفسه های سفید رنگ در مغازه های کوچکتر پیشنهاد میشود. توجه به در دسترس بودن همه اجناس برای مشتری را هنگام طراحی فراموش نکنید. همانطور که همیشه گفته ایم خرید قفسه بندی های فلزی متناسب با فروشگاه خود را حتما با کمک متخصصان این حوزه انجام دهید. از قفسه های فلزی کتاب برای جا دادن اجناس سبک تر و فانتزی تر در مغازه میتوان استفاده کرد.

رنگبندی قفسه ها و اجناس و لوازم تزئینی فروشگاه

استفاده از رنگ های جیغ و هیجان انگیز میتواند مشتری های شما را برای خرید بیشتر به وجد بیاورد. البته این رنگبندی را باید متناسب با جامعه هدف مغازه لوازم التحریری خود انجام دهید. اگر لوازم مناسب برای کودک و نوجوان را دارید، رنگهای جیغ برای قفسه بندی های و اجناس انتخاب کنید با لوازم تزیینی خنثی یا سفید! اگر جامعه هدف شما بیشتر قشر بزرگسال هستند و قصد دارید افراد علاقه مند به بازی های فکری، کتاب و لوازم التحریر را برای خرید به مغازه خود بکشید، بهتر است این طیف رنگ را برعکس اجرا کنید. قفسه های سفید با رنگ های آرامش بخش و هنری با وسایل تزئینی رنگ جیغ میتوانند در عین آرامش نظر افراد هنری را به خود جلب کنند. قفسه بندی های فلزی پیچ و مهره ای فروشگاه را در رنگ های مختلف میتوانید از پخش قفسه فلزی پرشین صنعت خریداری کنید!

چیدمان محصولات نوشت افزار در قفسه های فروشگاه

شکل چیدن لوازم التحریر را به گونه ای در نظر بگیرید که مشتری هنگام مشاهده طرحها و رنگهای مختلف محصول معذب نشود، دست زدن به یک محصول باعث ریختن همه اقلام روی زمین نشود و در عین حال امکان دیدن و لمس کردن همه وسیله ها وجود داشته باشد. میدانید که دانشمندان ثابت کرده اند لمس کردن اجناس احتمال خریدن آنها توسط مشتری را افزایش میدهد. از لوازم تزئینی خیلی بی ربط به موضوع مغازه استفاده نکنید! مثلا استفاده از یک مجسمه کبوتر در کنار دفترچه های یاد داشت اصلا مناسب نیست! زیاد ذهن مشتری را از خرید خود دور نکنید.

موجودی لوازم التحریر در قفسه های فلزی فروشگاه

هنگام خرید اجناس نیاز همه‌ مشتریان را در نظر بگیرید. از آنها نخواهید که برای خرید مداد رنگی به مغازه شما بیایند ولی نتوانند ورق های نقاشی خود را از شما تهیه کنند! چون اگر قرار باشد برای خرید ورق به مغازه لوازم التحریر بعدی رود، خب میتواند مداد رنگی را هم از همانجا بخرد. بهتر است همه نیاز ها را یک جا و در یک نوبت بر طرف کنید. تا احتمال خرید یک ابزار دیگر را در همان نوبت و یا د رمراجعه های بعدی اش به مغازه شما افزایش دهید. قیمت قفسه فلزی در پخش قفسه فلزی پرشین صنعت بسیار مناسب است.

قیمت قفسه فلزی فروشگاه لوازم التحریر

قمیت قفسه های فلزی در مرکز پخش قفسه های فلزی پرشین صنعت آسیا با توجه به کیفیت ساخت آنها و متراژ و رنک درخواستی شما متفاوت خواهند بود. حتی شما میتوانید برای پرداخت  هزینه کمتر از قفسه های فلزی دست دوم استفاده کنید واین کاملا به سلیقه و بودجه مورد نظر شما در راه اندازی فروشگاه نوشت افزار خود بستگی دارد. مشاوران پرشین صنعت از مشاوره خرید تا اجرا قفسه بندی های فلزی کتاب و فروشگاه با شما همراه هستند.

ایمیل: info@persiansanatasia.com

تلفن ۱: ۰۲۶۹۱۰۱۰۰۸۹

موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶ – ۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶ – 

اینستاگرام: پرشین صنعت آسیا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *