استند فروشگاهی

استند فروشگاهی

یکی از تجهیزات فروشگاهی بسیار مهم در فروشگاه، استند فروشگاهی است. شما می توانید انواع استند فروشگاهی را در تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا خریداری کنید.
یکی از تجهیزات فروشگاهی که نقش مهمی در تبلیغ محصولات دارد، شلف است. جهت سفارش انواع شلف فروشگاهی به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه فرمایید.
مشخصات ، قیمت و خرید استند فلزی فروشگاهی | فروشگاه اینترنتی پرشین صنعت آسیا

استند فروشگاهی

استند فروشگاهی از حیث اندازه از جمله بزرگ‌ترین و حجیم‌ترین نوع از انواع ابزار­های تبلیغاتی محسوب می‌شود. یکی از روش‌های بسیار موثر در تبلیغات محصولات مختلف، ساخت استند فروشگاهی است. در دنیای امروز، رقابت بر سر کسب و کار و ارائه خدمات به مشتریان بسیار زیاد شده است. با توجه به این نکته باید از تجهیزاتی برای بیشتر به نمایش گذاشتن محصولات استفاده کرد. در هنگام ورود به یک فروشگاه با محصولات و حتی کاتالوگ‌های مختلفی رو به رو می‌شویم. تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت قصد دارد در این قسمت به معرفی تجهیزات قفسه‌ایی خود در این زمینه بپردازد.

این تجهیزات فروشگاهی به دلیل ابعاد بزرگ و درخور توجه‌، بهترین وسیله برای نمایش محصول در سوپر­مارکت ‌ها و فروشگاه‌­ها محسوب می‌شود. کالاهایی که به صورت معمول در این قفسه ها به نمایش در می‌آیند، عبارت‌اند از: قفسه محصولات تازه (میوه و سبزیجات)، قفسه نان و شیرینی یا استند نان و شیرینی، قفسه نوشیدنی یا نوشیدنی، قفسه غذاهای آماده و نیمه آماده، قفسه کتاب، مجلات و روزنامه یا استند کتاب، مجلات و روزنامه.

از قفسه فروشگاهی تولید شده توسط شرکت پرشین صنعت می‌توان به: قفسه محصولات غذایی گل‌ها، دراژه، نیوآ، بوش، آب معدنی دی دی، شیرین عسل، مینو، ساویز، انتشارات جیحون، غذای نیمه آماده هانی، محصولات بهداشتی کاپوس و… اشاره نمود.

در صفحات رسمی اینستاگرام مار را دنبال کنید:

:red_circle:

بازگشت به لیست