قفسه فروشگاهی

شلف یا قفسه فروشگاهی

جهت خرید قفسه فروشگاهی با قیمت مناسب و دیگر تجهیزات فروشگاهی به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه کنید یا با کادر فروش ما تماس حاصل فرمایید.
شلف ارسالی برای مشتری

امروزه یکی از اجزاء هر فروشگاه که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد قفسه یا شلف فروشگاهی می‌باشد که هم برای نگه‌داشتن و انبار کردن محصولات کاربرد دارد و هم برای عرضه بهتر و نمایش محصولات به مشتریان. از جمله ویژگی قفسه فروشگاهی به موارد زیر می‌توان اشاره کرد. خرید قفسه فروشگاهی با قیمت مناسب و انواع تجهیزات فروشگاهی در پرشین صنعت آسیا با کیفیت بالا.

شلف یا قفسه فروشگاهی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

قفسهها سطوح افقی هستند که در یک خانه، محیط کسب و کار، سوپر مارکت‌ها و فروشگاه های زنجیره‌ای، کارخانه‌ها، انبار‌ها، کارگاه‌ها و … با استفاده از براکت یا ستون‌های مختلف بر روی دیوار یا یک سطح افقی برپا شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از دیرباز تا به امروز قفسه‌‌ها تجهیزات پر کاربردی در زندگی ما بوده‌اند زیرا که نظم خاصی به چیدمان اشیاء مختلف و همچنین، تشخیص و تفکیک آن‌ها می‌بخشند.

به طور معمول قفسه‌ها از مواد قوی مانند چوب MDF ، بامبو، یا فولاد ساخته شده‌اند، هرچند شلف هایی که برای اشیاء سبک‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند را می‌توان از شیشه یا پلاستیک و یا از جنس PVC نیز ساخت. هر واحد قفسه را با ۲ تا ۶ درجه شیب می‌توان طراحی و تنظیم نمود .

طول و عرض هر قفسه نیز بنا به محدودیت توان نگهداری آن تنظیم می‌شود که سیستم قفسه بندی قابل تنظیم این اجازه را می‌دهد که فاصله عمودی طبقات متغیر و منعطف نسبت به تغییرات اشیائی باشد که در آن نگهداری می‌شود .

از ویژگی قفسه فروشگاهی به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:
۱. آلیاژ مرغوب
۲. ضخامت ورق استاندارد
۳. ستون و براکت مقاوم
۴. رنگ

مهم‌ترین ویژگی شلف فروشگاهی ، یعنی رنگ عالی و با کیفیت است که باید موجب تطبیق و Match شدن با دیزاین محیط داخلی گردد. البته این نکته را نیز نباید نادیده گرفت که نحوه‌ی چیدمان اشیاء در شلف نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

جهت خرید قفسه فروشگاهی با قیمت مناسب و دیگر تجهیزات فروشگاهی به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه کنید یا با کادر فروش ما تماس حاصل فرمایید.

در صفحات رسمی اینستاگرام مار را دنبال کنید:

شماره های تماس:

بازگشت به لیست