باربر دستی

باربر دستی

یکی از لوازم بسیار کاربردی که در فروشگاه ها برای حمل بار بسیار مناسب است، باربر دستی می باشد. انواع باربر دستی در تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا
باربر دستی

باربر دستی

یکی از زیر مجموعه‌های ابزارآلات صنعتی شرکت پرشین صنعت آسیا، تجهیزات حمل بار است که شامل باربرهای دستی، باربر دستی با کفی یا دیواره‌های چوبی، باربر با دیواره‌های توری، آسان برها، چرخ‌ها و قلاب‌ها می‌شود. در شرایطی که استفاده از ماشین الات سنگین و گران قیمت برای کاربرد‌های محدود مقرون به صرفه نبوده و یا از لحاظ فضا امکان پذیر نباشد، استفاده از باربر‌های دستی می‌تواند بهینه و کارآمد باشد.

بدنه از لوله یا پروفیل‌های فولادی جوشکاری شده ساخته شده و با رنگ پودری کوره‌ای رنگ آمیزی شده‌ است. این باربرهای دستی دارای ظرفیت حمل بار تا ۱۵۰ کیلوگرم است.
وجود یک وسیله استاندارد، ایمن، و محکم برای جابه جایی اجناس سنگین در برخی مکان‌ها، امری حائز اهمیت است. اماکنی نظیر کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، فروشگاه‌ها و پارکینگ‌ها و… . چرخ باربر با ظرفیت حمل بالا برای بارهایی که قابل حمل برای انسان نیست بسیار مناسب است و کار را برای شما راحت کرده. چرخ‌های باربر دستی با بلبرینگ‌های مرغوب، باعث دوام محصول فوق در فشار های بالا می‌شود.

از ویژگی‌های دیگر باربرهای دستی مذکور، رنگ الکترواستاتیک آن بوده که به راحتی از بین نمی‌رود و دچار زنگ زدگی نمی‌شود. وزن این گاری از نمونه‌های مشابه کمتر است که همین امر باعث سهولت در جابه جایی آن می‌شود. این محصول حتی برای کامیونت‌ها و ترانزیت‌ها که بارهایی برای جابه جایی به فروشگاه‌ها و یا انبار کارخانه‌ها دارند مناسب می‌باشد و به سرعت و سهولت جابه جایی اجناس آن کمک می‌کند. برخی اجناس فوق سنگین برای جابه جایی حتی با وجود چند نیروی انسانی بسیار آزار دهنده و مشکل آفرین هستند و وجود یک باربرهای دستی با چنین قابلیتی شما را از خطر آسیب دیدگی دور می‌کند. به عنوان مثال برای جابه جایی گاوصندوق های کوچک و متوسط از این محصول استفاده می شود.

از سایر ویژگی‌های این چرخ دستی عبارت است از:

  • دارای دو مجموعه چرخ تو پر با آرایش ستاره‌ای هستند تا به راحتی بر روی پله‌ها حرکت کنند.
  • بدنه کلیه باربرها از لوله یا پروفیل‌های فولادی جوشکاری شده ساخته شده است.
  • با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده شده است.
  • دارای مقاومت و استحکام بالا است.

یکی از مزیت‌های این مدل باربر، مدل چرخ های آن است که جابجایی و حمل بار را در فروشگاه‌های داری پله و طبقات بسیار آسان می‌کند.

در صفحات رسمی اینستاگرام مار را دنبال کنید:

بازگشت به لیست