آموزشی, کشوی فروشگاهی

همه چیز درباره کشوی پول فروشگاهی

کشوی پول فروشگاهی | قیمت قفسه فلزی فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی در کرج قفسه سوپری دست دوم

همزمان با پیشرفت فناوری در زمینه های گوناگون، اشخاص پول نقد را در معاملات خود حذف کرده و استفاده از کارتهای بانکی رونق یافته است. ناگفته نماند کاربرد پول نقد و کاربد آن اجتناب ناپذیر بوده به همین علت کشوی پول صندوق فروشگاهی پر کاربرد بوده و استفاده از آن رونق زیادی خواهد داشت. در این مقاله به معرفی کشوی پول فروشگاهی و انواع آن و نکاتی برای خرید کشوی پول فروشگاهی میپردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات‌فروشگاهی مانند سبد حراجی فروشگاهی ، استند فلزی و قفسه سوپری دست دوم و شلف فلزی فروشگاهی ، میز چک اوت فروشگاهی و … با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج در تماس باشید.

معرفی کاربرد انواع کشوی پول فروشگاهی

کشوی پول فروشگاه در دسته تجهیزات فروشگاهی قرار دارد. این محصول نوعی دخل با قابلیت جا به جایی و حمل و نقل است. این تجهیزات برای حفظ ایمنی پول و پیشگیری از سرقت و همچنین دسته بندی کردن اسکناس و سکه به منظور افزایش سرعت فروش محصول در فروشگاه کاربرد دارند. بدون استفاده از صندوق‌های پول، اداره و مدیریت فروشگاه‌های امروزی سخت و تقریبا غیر ممکن خواهد بود. حجم خرید، تعداد مشتریان،  فرآیند ترخیص کالای خریداری شده به سرعت و توجه بالا نیاز داشته، که خرید کشوی پول صندوق فروشگاهی را برای مجموعه‌ها و فروشگاه‌ها به امری ضروری تبدیل میکند.

انواع کشوی پول فروشگاهی

امروزه در بازار دو نوع کشوی پول فروشگاهی معمولی و دیجیتال طراحی و تولید میشوند. تفاوت کشوی پول دیجیتال و معمولی در یک موضوع وجود کابل اتصال مستقیم به فیش پرینتر که بر روی کشوی پول دیجیتال قرار دارد؛ این در حالتی است که کشوی پول معمولی تنها یک عدد دکمه یا کلید خواهد داشت. کشوی‌پول‌فروشگاهی دیجیتال در دو نوع کشویی ۴ و ۵ خانه و در دار (Flip Top) وجود داشته که هر یک از خصوصیات ویژه ای برخوردارند که با توجه به این خصوصیات، قیمت‌های خرید این محصولات تغییر خواهد کرد.

کشوی پول فروشگاهی | قیمت قفسه فلزی فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی در کرج قفسه سوپری دست دوم

مشخصات کشوی پول زد ای سی

کشوی پول فروشگاهی زد ای سی در مدل‌های گوناگونی طراحی و به بازار عرضه شده است. این محصول کارآمد توانایی اتصال مستقیم به فیش پرینتر را خواهد داشت. این محصول دارای زنگ هشدار هنگام باز شدن است که از دزدی و سو استفاده دیگران جلوگیری خواهد کرد. کشوی زد ای سی شامل ۴ محفظه ورود اسکناس و ۲محفظه ورود سکه و یک شیار ورود چک و تراول است.

نکات خرید کشوی‌پول‌فروشگاهی

هنگام خرید کشوی‌ پول باید به نکاتی از جمله طول عمر،  کیفیت کشو و طول ضمانت کالا دقت نمایید. گاهی مواقع ممکن است که کشوی معمولی که برای کسب و کار سبک و متوسط طراحی شده مناسب کار شما باشد. کشوی‌پول‌فروشگاهی بصورت درب ریلی به جلو باز شده و یا بصورت رو به بالا که گاهی در این مورد قفسه داخلی قابل حمل خواهد بود.هنگام خرید کشوی پول فروشگاهی فضا و مکان خود را به خوبی مورد بررسی قرار دهید؛ برای مثال کشوی شما میبایست بالای پیش خوان قرار گرفته یا زیر آن وتا زمانی که درب کشو باز می‌شود فضای کافی موجود باشد.

خدمات گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا

گروه صنعتی تجهیزات‌فروشگاهی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع قفسه سوپری دست دوم ، سبد دستی خرید، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت ، شلف و کشوی پول فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید قفسه فلزی فروشگاهی و شلف فلزی فروشگاهی ، استند فلزی فروشگاهی ، یخچال و فریزر فروشگاهی و انواع تجهیزات و قفسه سوپری دست دوم و قفسه فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج مراجعه فرمایید یا با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا تماس حاصل فرمایید.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

اینستاگرام

شماره‌های تماس:

۰۹۱۲۰۴۰۰۳۷۶
۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶
۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶
۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۴
۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۵

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *