تجهیزات فروشگاهی

میز کانتر

جهت خرید میز کانتر فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه فرمایید. گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان و فعال در ...

یکی از مهم‌ترین سازه‌های فروشگاهی، میز کانتر یا میز پیشخوان فروشگاه است که به منظور ارتباط با مشتری طراحی شده است. برای استفاده از این محصول بهتر است اطلاعاتی را درباره آن بدانید که ما در این مقاله اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. جهت خرید و اطلاع از قیمت میز کانتر فروشگاهی ما را در  تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا  همراهی کنید.

کاربرد میز کانتر فروشگاه و انواع آن

همان‌طور که گفتیم، میز کانتر فروشگاهی از جمله وسایل مهمی است که در فروشگاه‌ها برای تعامل با مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول علاوه بر این کاربرد، جهت ارائه اطلاعات، تبلیغات، معرفی محصول و تفکیک بخش اداری با ارباب رجوع مورد استفاده قرار می‌گیرد. کاربرد‌های ذکر شده موجب شده است که میز کانتر، انتخابی اجباری برای اکثر ادارات و فروشگاه‌ها باشد.

میزکانتر معمولاً نیازی به فضای زیاد ندارد و از قیمت مناسبی برخوردار است. از میزهای کانتر برای تست محصولات، تبلیغات، میزکانتر منشی، میزکانتر فروشگاه، میزکانتر سمپلینگ و … استفاده می‌شود و بیشتر در فرودگاه‌ها، فروشگاه‌ها، سمینارها و سالن‌ها، کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها و مطب‌ها مورد استفاده قرار میگیرد. میز کانتر یا پیشخوان با ظرفیت یک یا دو نفر برای قرار گیری در پشت آن، سازه ای سبک، قابل حمل و بعضا دارای قفسه برای قرار دادن بروشورها و نمونه محصولات است.

انواع میز کانتر فروشگاهی

کانتر‌ها بر اساس نوع مواد استفاده شده در آن‌ها به سه دسته میز کانتر پی وی سی، کانتر ام دی اف و کانتر فلزی تقسیم بندی می‌شوند.

نوع دیگر طبقه بندی کانترهای فروشگاهی، بر اساس نوع ساخت آن‌هاست. بر این اساس، کانترها به انواع کانتر تاجدار، کانتر صندوق، کانتر پرزنت و معرفی محصول تقسیم می‌شوند.

میز‌های کانتر بنابر استفاده و کاربردی که دارند به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. از جمله این میز‌های کانتر می‌توان به میز کانتر فروشگاهی، میز کانتر بیمارستانی، میز کانتر اداری، میز کانتر بانک، میز کانتر تجاری و میز کانتر تبلیغات اشاره داشت.

مزایای میز کانتر فروشگاهی

یکی از مزایای میزهای کانتر، استفاده از آن‌ها به عنوان محلی برای تبلیغ محصول است. آنچه در طراحی میز کانتر بیش از هر مورد دیگری اهمیت دارد این است که باید متد‌های بازاریابی روز و خلاقیت با هم ترکیب شوند تا بتوانند توانایی ترغیب مراجعه کننده را داشته باشند. بدنه میز کانتر محل مناسبی برای به نمایش گذاشتن لوگو و تبلیغ محصول مورد نظر است. به همین دلیل طراحی اولیه میز کانتر فروشگاهی باید طوری باشد که مراجعه کنندگان را به دریافت اطلاعات از محصول مورد نظر تشویق کند.

از انواع سبک میز کانتر در نمایشگاه‌ها یا فروشگاه‌ها جهت پرزنت محصول استفاده می‌کنند.

جنس میز کانتر

میز کانتر معمولا از تخته های MDF با روکشی از PVC ساخته شده و تصاویر، طرح های تبلیغی و لوگو می تواند بر روی سطح آن با کیفیت مناسب چاپ شود.

میزهای کانتر مقاومت بالایی در برابر فشار دارند و دارای قفسه بندی منظم داخلی جهت نگهداری کاتالوگ و نمونه محصول هستند. قابلیت جمع شدن نیز یکی دیگر از کاربردهای این میز است.

جهت خرید  و اطلاع از قیمت میز کانتر فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه فرمایید. گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان و فعال در زمینه تولید انواع تجهیزات فروشگاهی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، آماده ارائه انواع خدمات مربوط به تجهیزات فروشگاهی به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

شماره های تماس:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *