قفسه

مزایای استفاده از قفسه بندی فلزی

درباره قفسه بندی فلزی پیچ و مهره ای انبار و فروشگاه مزایا و قیمت قفسه های نو و دست دوم در ادامه مقاله مرکز پخش قفسه فلزی و تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت

قفسه بندی های فلزی در مصارف مختلفی کاربرد دارند. از قفسه های فلزی برای انبار ها، فروشگاه ها، انباری منزل و … استفاده میشود. این نوع قفسه بندی های فلزی طوسی پیچ و مهره ای به علت قیمت مناسب در میان کاربران بسیار محبوب هستند. این قفسه ها فلزی به صورت نو و دست دوم به فروش میرسند که نوع آن با توجه به کاربرد آن انتخاب میشود. استفاده از قفسه های فلزی مزایای بسیاری دارد که در ادامه به ان میپردازیم. برای داشتن یک انبار یا فروشگاه منظم و اجرای قفسه در انبار یا منزل خود حتما از متخصصان این صنعت کمک بگیرید. مرکز پخش قفسه فلزی پرشین صنعت در کرج میتواند نیاز های شما در این زمینه را به بهترین شکل تامین کند.

مزایای قفسه بندی فلزی انبار و فروشگاه

از اصلی ترین مزایای استفاده از قفسه بندی های فلزی صرفه جویی در فضا و جای مصرف شده برای نگهداری محصولات در انبار یا فروشگاه است. دسترسی راحت به تمامی اجناس یکی دیگر از این مزایا است. البته به شرطی که کد گذاری راهرو ها و طبقه ها به طور صحیح رعایت شده باشد. مزیت سوم قفسه بندی فلزی انبار قیمت مناسب آن است که با استفاده از قفسه های فلزی دست دوم میتواند حتی کمتر هم بشود! درباره هریک از مزایای استفاده از قفسه های پیچ و مهره‌ای در ادامه صحبت خواهیم کرد. برای خرید انواع قفسه به پخش قفسه فلزی پرشین صنعت مراجعه کنید.

صرفه جویی در فضا با قفسه بندی فلزی

بزرگ ترین فایده استفاده از قفسه بندی های فلزی در انبار یا فروشگاه، صرفه جویی در حجم برای محیط های کم جا می باشد. اگر شما بدون قفسه بندی بتوانید ۱۰۰ قلم جنس را در انبار خود نگه داری کنید، به کمک قفسه بندی فلزی طوسی انبار این میزان ۴ برابر میشود! میپرسید جرا؟ چون شما علاوه بر استفاده بهینه و طبقه بندی شده از محیط کف انبار، از ارتفاع فضا نیز با استفاده از قفسه ها استفاده کرده اید. از این طریق شما از کمترین جا، بهترین استفاده را خواهید کرد. کالا ها در طبقه ها منظم قرار میگیرند و دسترسی به انواع مختلف جنس آسان تر میشود. قیمت مناسب قفسه های فلزی دست دوم شما را در خرج کمتر نیز کمک خواهد کرد.

دسترسی راحت به اجناس قفسه ها

با استفاده از قفسه بندی های فلزی پیچ و مهره ای حتی وسیله هایی که در دور ترین نقطه از درب انبار قرار داده شده اند به راحتی قابل دسترس هستند. حتی اگر شما دارای انباری های صنعتی هستید که اجناس آن با نیروهای انسانی قابل جابجایی نیستند، بازهم با یک طراحی حرفه ای میتوانید قفسه هایی با دسترسی آسان برای لیفتراک ها و ابزارهای جابجایی اتوماتیک داشته باشید. توجه داشته باشید که برای داشتن یک انبار مرتب با قابلیت استفاده آسان باید تمامی قفسه ها کد و هر ردیف شماره مربوط به خود را داشته باشد. و اجناس به ترتیب اولویت در این قفسه های فلزی پیچ و مهره ای چیده شوند.

قیمت قفسه بندی های فلزی پیچ و مهره ای

قیمت قفسه بندی های فلزی پیچ و مهره ای نسبت به سایر انواع قفسه های فلزی بسیار ارزان تر است . جنس مقاوم و قابلیت جداشدن و جابجایی و نصب آسان این قفسه ها به کاربر این امکان را میدهد که در صورت جابجایی قفسه ها را با خود ببرد و این یعنی صرفه جویی صد در صدی در هزینه های قفسه بندی های فلزی. احتی اگر شما میخواهید یک کسب و کار تازه راه بیاندازید و مبحث هزینه برایتان مطرح است میتوانید از قفسه بندی های فلزی دست دوم با قیمت مناسب تر برای نظم بخشیدن به فروشگاه یا انبار خود استفاده کنید. برای نقاط داخل فروشگاه و قابل دیدن میتوان از قفسه های فلزی کتاب نیز استفاده کرد.

قیمت قفسه بندی فلزی دست دوم

مرکز پخش قفسه فلزی پیچ و مهره ای فروشگاه و انباری نو و دست دوم پرشین صنعت آسیا انواع قفسه بندی های فلزی پیچ و مهره ای انبار و فروشگاه را با قیمت روز به مشتری ها عرضه میدارد. به جهت متغیر بودن قیمت فلزات و در نتیجه تغییرات قیمت قفسه بندی های فلزی، ما امکان تماس آنلاین و ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه پرشین صنعت را برای شما فراهم کرده ایم.

ایمیل: info@persiansanatasia.com

تلفن ۱: ۰۲۶۹۱۰۱۰۰۸۹

موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶ – ۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶ – 

اینستاگرام: پرشین صنعت آسیا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *