دسته‌بندی نشده, قفسه, قفسه فروشگاهی

قفسه فلزی سوپر مارکت

قفسه فلزی سوپر مارکت-فروشگاه پرشین صنعت

قفسه فلزی سوپر مارکت عموما برای سامان دهی و دسترسی راحت تر اقلام طراحی گردیده است، قفسه سوپری علاوه بر این موارد می تواند زیبایی محیط سوپر مارکت را دوچندان کند و همچنین با قفسه فلزی سوپر مارکت می توانیم از فضایی که برای ذخیره کالاها و اقلام مورد استفاده قرار میگیرد صرفه جویی کنیم.گروه صنعتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا تولید کننده قفسه فلزی سوپر مارکت و دیگر تجهیزات فروشگاهی با کیفیت مناسب می باشد. جهت اطلاع از قیمت و خرید قفسه سوپر مارکت به پرشین صنعت آسیا مراجعه فرمایید.

قفسه فلزی سوپر مارکت

قفسه فلزی سوپر مارکت در انواع: قفسه سوپر مارکتی دیواری، قفسه سوپر مارکتی یکطرفه خود ایستا، قفسه سوپرمارکتی دوطرفه و قفسه سوپر مارکتی گرد قابل سفارش می باشد.

این نوع قفسه ها با تنوع رنگی، قابلیت تنظیم طبقات، قابلیت گذاشتن سبد در طبقات، تنظیم ارتفاع، قابلیت افزایش مقاومت کفی ها، نصب نرده برای جلوگیری از ریزش محصولات مطابق با سلایق مشتریان قابل سفارش می باشد. قفسه بندی ها را می توانیم از منظر کسب و کاری که در آن از قفسه استفاده می شود نیز دسته بندی کنیم.

قسمت های مختلف قفسه بندی فروشگاهی

پانل: قفسه ها از مونتاژ بخش های مختلفی ساخته می شوند. یکی از مهم ترین این قسمت ها بخش تخت آن است که طبقات قفسه را تشکیل داده و اجناس و کالاهای مورد نظر بر روی آن قرار می گیرند. این صفحات تخت پانل نام دارند که روی ستون ها و لچکی ها سوار می شود.

دستک یا براکت: یکی دیگر از قسمت های مهم هر قفسه بندی سوپرمارکتی قطعه به نام دستک است. دستک ها عموما فلزی بوده و طراحی آنها مثل شکل  است. دستک از سمت یه ضلع قائم به ستون وصل می شود؛ و روی ضلع قائم دیگر آن که به صورت افقی است خواهد بود پانل جا می خورد.

ستون ها: انواع ستون های یک طرفه و دوطرفه که به ترتیب برای قفسه های یک طرفه و دوطرفه مورد استفاده قرار می گیرند، وجود دارند.

صفحه پشت یا بک پنل: یک ضلع پانل سمت مشتری قرار میگیرد و برای اینکه از سمت دیگر کالا ها سقوط نکنند از یک صفحه تخت به نام صفحه پشت استفاده می شود. صفحه پشت از طریق ستونها به قفسه وصل می شود.

انواع قفسه بندی سوپرمارکتی:

در ادامه انواع مختلف قفسه های سوپرمارکتی معرفی و توضیح داده می شوند.

قفسه بندی دیواری:

نوعی از قفسه بندی های رایج در سوپرمارکت ها قفسه بندی دیواری نام دارد. این قفسه بندی از قطعاتی که پیش تر گفته شد تشکل شده است؛ منتهی در این نوع ستون ها به دیوار متصل می شوند و در نتیجه قفسه بندی یکطرفه خواهد بود.

قفسه بندی خود ایستا یک طرفه:

این قفسه بندی ها برای زمانی که نمی خواهیم قفسه به دیوار نصب شود مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع قفسه بندی دارای پایه و تعادل مناسب بوده و صرفا روی زمین کنار دیوار قرار گرفته ولی به دیوار متصل نمی شود. همانطور که از نام آن پیداست این قفسه بندی یکطرفه است.

قفسه بندی خود ایستا دوطرفه:

این نوع نیز مانند قفسه بندی خود ایستا یک طرفه نیاز به نصب به دیوار یا جایی دیگر نداشته و خود از طریق پایه و حفظ تعادل می تواند در میان یک فضای باز قرار بگیرد. فرق این قفسه با نوع یکطرفه آن در این است که در دوطرف ستون های قفسه دوطرفه پانل قرار میگیرد و در دو طرف آن بایستی مسیر تردد وجود داشته باشد. به منظور استفاده بهینه از فضاهایی که قفسه های دوطرفه چیدمان می شوند می توان از انواع شلف و سرلاین های فروشگاهی استفاده نمود.

استند ها:

استند ها نیز به عنوان نوعی قفسه بندی ابزاری برای نمایش و ارائه محصولات محدود تر و سبک ترهستند و می توان از آنها نیز در فضای فروشگاه های سوپرمارکت استفاده کرد.

قیمت و خرید قفسه فلزی سوپر مارکت در پرشین صنعت

 قیمت قفسه فلزی سوپر مارکت با توجه به مدل ، سایز و جنس آن متغییر میباشد. شما میتوانید انواع قفسه سوپر مارکت را در فروشگاه پرشین صنعت خریداری نمایید.  برای خرید و اطلاع از قیمت و خرید قفسه سوپر مارکت با فروشگاه اینترنتی پرشین صنعت تولید کننده انواع تجهیزات فروشگاهی همراه باشید.

جهت سفارش قفسه سوپر مارکت با کیفیت بالا و قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین‌صنعت آسیا مراجعه کنید یا با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس فروشگاه پرشین صنعت:

  • ۸۹ ۱۰۰ ۹۱۰ ۰۲۶
  • ۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶
  • ۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶
  • ۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۴
  • ۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۵

در صفحات رسمی اینستاگرام مار را دنبال کنید:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *