قفسه فروشگاهی

قفسه فلزی دست دوم

قیمت و خرید قفسه فلزی انباری نو و دست دوم ، قفسه فلزی کتاب دست دوم و پیچ و مهره ای و سایر تجهیزات فروشگاهی در وبسایت اینترنتی پرشین صنعت آسیا - شلف دیواری فروشگاه | قیمت قفسه فلزی فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی در کرج قفسه سوپری دست دوم

آیا به دنبال خرید قفسه فلزی دست دوم با قیمت مناسب هستید؟ آیا میخواهید از قفسه های فلزی طوسی در انبار یا فروشگاه خود استفاده کنید؟ فروشگاه تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا میتواند برای داشتن یک انباری یا فروشگاه مرتب و قفسه بندی شده در کنار شماست. خرید قفسه دست دوم انباری باید متناسب با محیط و فضای انبار یا فروشگاه شما باشد. اگر فضای فروشگاه یا انباری شما کوچک باشد، ما به شما خرید قفسه های پیچ و مهره ای را پیشنهاد میکنیم. هرچند پیش از این درباره قفسه پیچ و مهره ای و قفسه های فلزی انبار مفصلا صحبت کردیم اما برای اینکه خیال شما از خرید راحت شود توضیحاتی را مختصرا درباره قفسه فلزی کتاب دست دوم و … بیان میکنیم.

قفسه فلزی دست دوم

قفسه های فلزی انواع مختلفی دارند، قفسه های انباری، قفسه های فلزی پیچ و مهره ای، قفسه های فلزی کتاب و …. خب پیش از اینکه دباره قیمت قفسه فلزی دست دوم بخواهیم صحبت کنیم، بهتر است درباره انواع قفسه صحبت کنیم. قفسه های فلزی کتاب که همان قفسه های قدیمی هستند که در کودکی از آنها به عنوان جایی برای نگهداری همه وسایلمان استفاده میکردیم! قفسه های فلزی انبار همان قفسه های طوسی پرکاربرد هستند که در انباری ها و گاها قفسه های فروشگاهها مشاهده میکنید. قفسه های پیچ و مهره ای نیز قفسه هایی هستند که با پیچ و مهره سر هم بندی میشوند و برای کسانی که مدام محل کار یا زندگی خود را تغییر میدهند مناسب است.

قفسه فلزی کتاب دست دوم

حتما آن قفسه های رنگی رنگی که با بست به هم وصل میکردیم را خاطرتان هست! این روزها به علت کوچکتر شدن فضای خانه ها و مغازه ها و … استفاده از این قفسه های فلزی برای نگهداری کتاب و سایر لوازم پرکاربرد دم دستی رواج یافته است. خب استفاده از این مدل قفسه ها معمولا برای افرادی که هزینه زیادی را برای داشتن کالاهای لوکس اختصاص نمیدهند، مناسب تر است. بنابراین ما برای شما انوذاع قفسه های فلزی کتاب و انبار را به صورت دست دوم تهیه و در فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت عرضه میکنیم.

قفسه فلزی انباری دست دوم

قفسه طبقه بندی انبار را با توجه به نیاز ، کالا و فضای موجود باید انتخاب کرد. به همین دلیل است که بسیاری از فورشگاه های تجهیزات فروشگاهی خرید قفسه های انباری نو را به مشتریان پیشنهاد میکنند. اما ما در پرشین صنعت آسیا با خدمات گسترده ای که در زمینه طراحی و اجرای قفسه های فلزی به مشتری ها ارائه میدهیم، برای صرفه جویی در هزینه ها قفسه های فلزی انباری دست دوم را برای خرید در اختیار مشتری ها قرار میدهد. ویژگی های بیشتر و توضیحات تکمیلی را درباره قفسه فلزی انبار بخوانید.

قفسه فلزی پیچ و مهره ای

در سیستم قفسه بندی مشبک یا قفسه بندی پیچ و مهره ای از نبشی های سوراخدار، کفه و پیچ و مهره استفاده شده است که میتوان به راحتی آن را نصب نمود. سیستم قفسه بندی مشبک مخصوص اقلام سبک است که توسط شخص در قفسه ها بارگذاری میشود.حداکثر وزن قرار داده شده روی هر طبقه باید ۱۵۰ کیلو گرم بر متر مربع باشد. ما میتوانیم در فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا قفسه های پیچ و مهره ای را با بهترین قیمت برای شما فراهم کنیم.

قیمت قفسه های فلزی انباری و کتاب دست دوم

قفسه های انباری فلزی و کتاب دست دوم با توجه به میزان فلز به کار رفته و سلامت بدنه و کفی ها متفاوت هستند. از آنجا که ما در تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا به فکر صرفه جویی مشتریان در راه اندازی کسب و کار یا فروشگاه خود هستند، تصمیم گرفتیم قیمت را به نرخ روز به مشتریان ارائه دهیم تا  در صورت ارزانتر یا گران تر بودن قفسه ها برای خرید و پرداخت آنلاین دچار مشکل نشوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *