دسته‌بندی نشده

قفسه فلزی فروشگاهی

قفسه های فلزی انبار صنعتی-مرکز پخش قفسه فلزی-قفسه بندی فلزی دست دوم

قفسه فلزی فروشگاهی

قیمت قفسه های فلزی پیچ و مهره ای نسبت به سایر قفسه های فلزی انباری و فروشگاهی بسیار ارزان تر است به همین دلیل نیز بسیار مورد توجه انبار داران و فروشگاه داران میباشد. این نوع قفسه های فلزی انبار صنعتی می توانند تا ۱۰۰ کیلوگرم بار را بر روی هر طبقه تحمل کنند البته این وزن بستگی به نوع کفی های قفسه فلزی نیز دارد. در مرکز پخش قفسه فلزی ، تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا می توانید انواع قفسه های فلزی را با قیمت مناسب خریداری کنید.

قفسه فروشگاهی چیست؟

قفسه فروشگاهی به تجهیزاتی از جنس فلز، چوب، فیبر، آهن و یا MDF  گفته می شود که به منظور چیدمان، انبار کردن و نمایش محصولات مختلف یک فروشگاه مورد استفاده قرار گرفته و در اشکال مختلفی طراحی، تهیه و نصب خواهند شد.

امروزه طراحی کاربردی ترین مدل استفاده از قفسه فروشگاهی دستخوش تغییرات و تحولات بسیار زیاد شده است

و پاسخگوی طیف گسترده‌ای از تقاضاهای مردمی در این حوزه است.

به جرات می توان گفت نصب قفسه در تاسیس یک فروشگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و یکی از نخستین پارامتر های اولیه به منظور تجهیز فروشگاه های کوچک و بزرگ به شمار می آید.

مزایای قفسه های فلزی انبار صنعتی

قفسه بندی موجب نظم و هماهنگی بین اجناس می شود

مشتریان را به سمت کالاهای مورد نظر راهنمایی می کند و یکپارچگی در فروشگاه ایجاد می کند.

بنابراین استفاده از آن ها در بازار تجاری و رقابتی امروزه بدیهی و واجب است. از جمله مزایای  این قفسه ها می توان به چند مورد اشاره کرد :

با توجه به اینکه دارای ابعاد و طراحی متنوع هستند جابجایی آن ها ساده است و به راحتی می توان به قسمت های مختلف فروشگاه منتقل کرد.

به قدر کفایت در محیط و مکان موجود صرفه جویی می شود و می توان بهترین و بیشترین استفاده را از فضای فروشگاه  برد.

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی

قیمت سیستم قفسه بندی فلزی انبار صنعتی با توجه به نو بودن یا قفسه فلزی دست دوم ، متراژ ، نوع قفسه ها و جنس فلز استفاده شده در ساخت بدنه و پالت ها کف متفاوت خواهد بود.

برای استعلام قیمت  قفسه فلزی دست دوم و مشاوره در زمینه انتخاب بهترین نوع قفسه در انباری خود با مرکز پخش قفسه انباری و فروشگاه پرشین صنعت آسیا تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *