تجهیزات فروشگاهی

صندوق فروشگاهی

شما می‌توانید جهت خرید شلف فروشگاهی ، قفسه فروشگاهی، استند فروشگاهی، میز چک اوت و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا..

صندوق فروشگاهی چیست و چه کاربردی دارد؟ این محصول چه انواعی دارد؟ در چه کسب و کار‌هایی از صندوق‌های فروشگاهی استفاده می‌شود؟ با تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا برای بررسی این محصول همراه باشید. جهت خرید شلف فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه کنید.

صندوق فروشگاهی و انواع آن

رایانه کوچکی که بر روی آن نرم افزارهای حسابداری نصب می‌شود و اطلاعاتی از قبیل موجودی کالا، خرید و فروش روزانه و محاسبه سود و زیان را بر عهده دارد. نام دیگر این محصول POS می‌باشد. محصولات دیگر مانند کشوی پول، بارکد خوان و چاپگر فیش در کنار این محصول قرار می‌گیرد و فرآیند ثبت اطلاعات به صورت خودکار در آن نمایش داده می‌شود. این وسیله به افرادی که صاحب کسب و کار هستند کمک می‌کند تا از میزان هزینه‌های فروشگاه و درآمد آن اطلاع داشته باشند. دریافت این اطلاعات به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه قابل دریافت است. این محصولات انواع مختلفی دارند که در ادامه مطلب به بررسی آن می‌پردازیم:

انواع صندوق فروشگاهی

  • صندوق فروشگاهی ECR: ماشین حسابی است که نرم افزار فروشگاهی دارد و نمی‌توان آن را تغییر یا ارتقا داد. این وسیله دارای صفحه ۴ اینچی می‌باشد که می‌توان آن را تنظیم و مشاهده کرد.
  • صندوق فروشگاهی POS: بهترین نوع صندوق از نظر عمر استفاده و چند کاربر بودن، صندوق فروشگاهی پوز است. این وسیله از نرم افزار فروشگاهی برخوردار است که به راحتی می‌توان آن را ارتقا داد و آن را تنظیم کرد.
  • صندوق فروشگاهی POS Touch: این صندوق‌ها قابلیت کار کردن به وسیله لمس صفحه را دارند که تمام امور این وسیله توسط صفحه نمایشگر لمسی اداره و مدیریت می‌شود. در این مدل از صندوق‌ها از هیچ گونه موس یا کیبردی استفاده نمی‌شود و تنها مانیتور صندوق اداره این امور را بر عهده دارد. کاربرد این محصول در مکان‌هایی مانند تعاونی‌های مصرف، کیف و کفش فروشی، لباس فروشی، داروخانه، کتاب فروشی، مواد غذایی، سوپرمارکت، قنادی، رستوران، آجیل و خشکبار فروشی از صندوق فروشگاهی pos استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از صندوق‌فروشگاهی

یکی از بهترین ابزار‌هایی که برای صاحبان کسب و کار ضروری است و به آن‌ها کمک شایانی می‌کند، صندوق فروشگاهی است که برای ثبت مبادلات مالی یک فروشگاه و خرده فروشی از آن استفاده می‌شود. داشتن این نرم افزار و سخت افزار به افراد اجازه مدیریت و ارزیابی حرفه‌ای فروشگاه را می‌دهد.

ویژگی‌هایی که برای استفاده از این محصول باید به آن توجه کرد:

  • مدیریت موجودی
  • اطلاعات فروش
  • مدیریت کارکنان
  • رابطه مشتری و تجربه
  • کارت هدیه
  • برنامه‌های وفاداری
  • گزارش گیری

آیا تمام صندوق‌های فروشگاهی مانند هم هستند؟

همان طور که در متن بالا مطالعه نمودید، این وسیله انواع مختلفی دارد که هر کدام کارایی خاص به خود را دارند. علاوه بر تفاوت، شباهت‌هایی نیز بین انواع آن وجود دارد. یکی از تفاوت‌هایی که در بین انواع صندوق فروشگاهی وجود دارد، کارایی آن‌ها است. به عنوان مثال نحوه کارایی صندوق فروشگاهی با نحوه عملکرد صندوق رستورانی متفاوت است.

تفاوت‌های پوز بانکی با کارتخوان

برای بررسی این تفاوت‌ها باید سیستم POS و ترمینال کارت اعتباری را به درستی بشناسیم و تعاریف آن‌ها را بدانیم.

گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع سبد خرید فروشگاهی، انواع قفسه فروشگاهی، سبد دستی خرید، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت و شلف فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می‌توانید جهت خرید شلف فروشگاه، قفسه فروشگاهی ، استند فروشگاهی، میز چک اوت و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه یا با کادر فروش ما در ارتباط باشید.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

شماره های تماس:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *