آموزشی, تجهیزات فروشگاهی, کشوی پول ساده, کشوی فروشگاهی

راهنمای خرید کشوی پول

خرید کشوی پول فروشگاهی | قفسه فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج

امروزه برای بالا بردن سطح کیفیت فروش در فروشگاه ها باید از تجهیزات فروشگاهی با کیفیت استفاده کرد. کشوی پول محل قرار گیری اسکناس و سکه است. این تجهیزات به دلیل داشتن خانه های قرار گیری اسکناس و سکه باعث مرتب بودن اسکناس ها در محل تعیین شده می گردد و در زمان تسویه با مشتری سرعت عمل را بالا برده و از بهم ریختگی و صرف زمان بیش از حد که موجب عدم رضایت مراجعین پیش گیری خواهد کرد. برای خرید و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات فروشگاهی مانند کشوی پول فروشگاهی ، سبد حراجی فروشگاه و قفسه فروشگاهی ، ترولی خرید فروشگاهی و … با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج در تماس باشید.

مشخصات کشوی پول فروشگاهی

امروزه کشوهای پول به زبان عامیانه، دخلی قابل حمل جهت نگه داری اسکناس ها میباشد. این تجهیزات جهت حفظ ایمنی اسکناسها و پیشگیری از سرقت و دسته بندی کردن اسکناس و سکه و در حالت کلی برای افزایش سرعت فروش محصول در فروشگاه از کشوی پول خواهد بود. بدون صندوق پول اداره و مدیریت فروشگاه‌های امروزی سخت و تقریبا غیر ممکن می‌شود.

تعداد مشتریان، حجم خرید، فرآیند ترخیص کالای خریداری شده مستلزم سرعت بالا و از همه مهم‌تر دقت بالایی می‌باشد که خرید کشوی پول صندوق فروشگاهی را برای فروشگاه‌ها و مجموعه‌ها اجباری می‌کند.هم زمان با پیشرفت فناوری‌های مختلف ، همه به دنبال حذف پول نقد و استفاده هرچه بیشتر از کارت‌های بانکی در معاملات هستند، اما سهولت استفاده از پول نقد و کارآیی آن اجتناب ناپذیر بوده و کشوی پول صندوق فروشگاهی نیز همچنان پررونق و کاربرد بالایی دارد. برای بررسی خرید کشوی پول مناسب با پرشین صنعت همراه باشید.

نکاتی که در خرید کشوی پول باید در نظر گرفت

در تعداد بالایی از این محصولات در قسمت زیر فضای سکه و اسکناس مکانی جهت قرار دادن اسکناس‌های درشت و یا چک پول وجود دارد؛ در نتیجه قفسه سکه قابل برداشن بوده و حتی برخی از کشوها دارای نگهدارنده‌های فلزی قابل تنظیم هستند.فضا و مکان خود را بررسی کنید؛ مثلا کشوی شما باید بالای پیش خوان باشد یا زیر آن و چقدر فضا را قرار است اشغال کند و وقتی دَرِ آن باز می‌شود فضای کافی وجود داشته باشد.

میزان ترافیک کاری خود را بسنجید و شاید کشوی معمولی که برای کسب و کار سبک و متوسط طراحی شده مناسب کار شما باشد. کیفیت کشو ، طول عمر ، قابلیت اطمینان و طول ضمانت هر کالایی را بررسی کنید.هر نرم افزار و درایور فیش پرینتر معمولا دارای آپشنی می‌باشد که کشوی پول بصورت خودکار بعد از هر رسید و یا قبل از پرینت رسید باز می‌شوند.

وقتی کلید را بردارید در مواقع غیر از چاپ رسید کشو باز نمی‌شود این راه امنیت کشو را بالا می‌برد.این تجهیزات به صورت درب ریلی به جلو باز می‌شوند و یا بصورت رو به بالا که گاهی در این مورد قفسه داخلی قابل حمل می‌باشد. بعضی از کشوها معمولا نیاز به برق و آداپتور جداگانه‌ای ندارند و با کابل rg59 و یا کابل سریال و رابط usb استفاده می‌شود و بدون برق هم دستی با کلید باز می‌شود ولی کشوهایی نیز وجود دارد که دارای آداپتور جداگانه‌ای خواهند بود.

  • خرید کشوی پول فروشگاهی |  قفسه فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج
  • خدمات گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا

    گروه صنعتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع کالسکه خرید، قفسه فروشگاهی، سبد دستی خرید، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت ، شلف و کشوی پول فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید استند و شلف فلزی فروشگاهی ، ترولی خرید فروشگاه ، یخچال و فریزر فروشگاهی و انواع تجهیزات و قفسه فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج مراجعه فرمایید یا با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا تماس حاصل فرمایید.

    در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

    شماره‌های تماس:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *