آموزشی, تجهیزات فروشگاهی, سبد خرید

خرید چرخ فروشگاهی

خرید چرخ خرید فروشگاهی | قیمت قفسه فلزی فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی در کرج قفسه سوپری دست دوم

هم زمان با پیشرفت تکنولوژی فروشگاه های زنجیره ای، نیز افزایش یافته اند. یکی از تجهیزات فروشگاهی که در جهت راحتی و تسهیل عمل خرید اختراع گردیده، چرخ خرید فروشگاهی است که به آن چرخ دستی یا ترولی نیز گفته میشود. برای خرید و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات فروشگاهی ارزان مانند سبد حراجی فروشگاهی ، استند فلزی و قفسه سوپری دست دوم و شلف فلزی فروشگاهی ، میز چک اوت فروشگاهی ، چرخ خرید فروشگاهی و … با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج در تماس باشید.

نکات مهم هنگام خرید چرخ خرید فروشگاهی

چرخ خرید فروشگاهی از اتصال یک ترولی با چهار پایه چرخدار ساخته میشود. این تجهیزات فرایند خرید را بسیار آسان تر از گذشته کرده و جنس آلیاژ بکار رفته در آن هم آنقدر سبک بوده که جابجایی آن نیز بسیار راحت خواهد بود. چرخ دستی یا ترولی را با قیمت ارزان و مناسب می توانید از فروشگاه اینترنتی پرشین صنعت آسیا  خریداری کنید.

استفاده از چرخ خرید مناسب برای فروشگاه شما، یکی از مهم‌ترین امتیازاتی بوده که می‌توان برای یک فروشگاه خوب در نظر گرفتاز مهم ترین نکاتی که برای رفاه مشتریان باید در نظر گرفته شود این موضوع است که برای رفاه حال مشتریان خود از چرخ خریدفروشگاهی استفاده کنیم؛ چرا که این محصولات امکانات و قابلیت‌ بیشتری داشته و در مقابل دیگر چرخ‌ خریدها، از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار هستند. به هنگام خرید چرخ‌خریدفروشگاهی به نکاتی بسیار زیادی از جمله نکات زیر برای چرخ خرید مناسب توجه داشته باشد. تمامی موارد زیر باعث می‌شوند که چرخ خریدفروشگاهی شما نسبت به دیگر سبدهای خرید فروشگاهی‌ یا ترولی‌های مورد استفاده در فروشگاه‌ها، با کیفیت تر باشد.  این نکات عبارتند از:

  • مقاومت بالا
  • قابلیت مناسب
  • بارگیری مناسب
  • هدایت و جا به جایی آسان
  • قابلیت کنترل و هدایت بالا
  • طراحی‌های مناسب و متنوع

خرید چرخ خرید فروشگاهی | قیمت قفسه فلزی فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی در کرج قفسه سوپری دست دوم

کیفیت چرخ‌های خرید

در خرید چرخ خرید فروشگاهی ، چرخ‌ خرید فروشگاه باید به گونه ای باشد که استفاده از آن آسان بوده و در حرکت و جا به جایی کاملا روان باشد. بهتر است از ترولی‌های خرید پلاستیکی استفاده کرده که هم نسبت به چرخ‌های خرید فلزی سبک‌تر هستند و هم این که صدای خیلی کمتری را نسبت به چرخ‌های خرید فلزی ممکن است ایجا نمایند..چرخ‌ خرید فروشگاه شما در زمان حرکت سر و صدا نکنند و باعث آزار مشتریان در زمان خرید نشوند.

اندازه و سایز چرخ های خرید فروشگاهی

بهتر است برای فروشگاه‌های کوچک و سوپرمارکت‌ها از چرخ‌های خریدی استفاده شود که دارای گنجایش پایینی هستند. محلی را برای چسباندن لوگو و یا آگهی‌ تبلیغات روی آن باشد. پیشنهاد می‌کنیم که از چرخ‌های خریدفروشگاهی بزرگ تنها برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای استفاده نمایید. میزان تحمل بار چرخ خرید خود را حتما در نظر داشته باشید. چرخ خریدی که قصد دارید خریداری کنید در برابر ضربه باید مقاوم باشد. کیفیت چرخ‌های ترولی خرید فروشگاه را حتما در نظر بگیرید. محل مناسب برای نگه داری از کودک باید تعبیه شده باشد. در تولید چرخ‎های خرید فروشگاهی از سایزهای گوناگون استفاده می‌شود. برای تعیین گنجایشی که برای ترولی‌‎های خریدفروشگاهی در نظر گرفته می‌شود از واحد لیتر استفاده می‌گردد.

میزان آسیب پذیری چرخ خرید

چرخ خرید فروشگاهی باید به گونه ای ساخته شده باشد که بتواند در برابر باری که به آن وارد می‌شود کاملا مقاوم باشد. ترولی خرید فروشگاهی باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که در زمانی که بار زیادی بر روی قرار می‌گیرد در کنار تحمل بار احتمالی در زمان حمل و نقل و جا به جایی، ترولی خرید دچار مشکل خاصی نشود و به راحتی برای مشتریان قابل هدایت باشد.

خدمات گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا

گروه صنعتی تجهیزات‌فروشگاهی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات فروشگاهی ارزان مانند قفسه سوپری دست دوم ، چرخ دستی فروشگاهی ، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت ، شلف و کشوی پول فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید قفسه فلزی فروشگاهی و شلف فلزی فروشگاهی ، استند فلزی فروشگاهی ، یخچال و فریزر فروشگاهی و انواع تجهیزات و قفسه سوپری دست دوم و قفسه فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج مراجعه فرمایید یا با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا تماس حاصل فرمایید.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

اینستاگرام

شماره‌های تماس:

۰۹۱۲۰۴۰۰۳۷۶
۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶
۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶
۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۴
۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۵

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *