آموزشی, قفسه فروشگاهی

تفاوت قفسه بندی سوپرمارکت‌ها با فروشگاه ها در چیست؟

قفسه بندی فروشگاه | قفسه فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج

امروزه برای افزایش میزان فروش و کیفیت آن در فروشگاه ها از انواع تجهیزات فروشگاهی استفاده میشود. تجهیزات فروشگاهی شامل مواردی از جمله شلف و قفسه فروشگاهی، انواع یخچال و فریزر فروشگاهی، استند و سبدهای پروموشنی، چک اوت کانتر یا صندوق فروشگاهی ، گیت فروشگاهی، اسکنر و بارکدخوان، ترولی فروشگاهی و … بوده که شما میتوانید هر یک از این تجهیزات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی ژرشین صنعت آسیا خریداری نمایید. در این مطلب به معرفی تفاوت قفسه بندی سوپرمارکت‌ها با فروشگاه ها میبردازیم. برای خرید و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات‌فروشگاهی مانند سبد حراجی فروشگاهی ، استند فروشگاهی فلزی و قفسه فروشگاهی ، میز چک اوت فروشگاهی و … با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج در تماس باشید.

تفاوت روش‌های قفسه بندی سوپرمارکت‌ها با فروشگاه ها

تغییرات در نوع چیدمان محصولات یکی از ویژگی های مهمی که در بحث قفسه بندی فروشگاه های سوپر مارکتی وجود دارد. قفسه بندی فروشگاه بسته به نوع آن و کالاهای قابل عرضه در فروشگاه انواع مختلفی داشته که در هر یک از این انواع بسته به نوع چیدمان از انواع تجهیزات می توان به کار گرفت. در طراحی این قفسه های فروشگاهی از تکنیک هایی خاص استفاده می شود تا برای نصب و دمونتاژ قفسه نیازی به اتصالات سنگین و حتی پیچ و مهره نباشد.

توجه به این موارد در هنگام تصمیم برای خرید قفسه‌های سوپر مارکت، کمی متفاوت است.قفسه بندی و تجهیزات در سوپر مارکت ها با فسه بندی در فروشگاه ها تفاوت داردمتفاوت است.؛ در نتیجه باید قفسه های سوپرمارکتی طوری طراحی شوند که عملیات نصب و بعد از آن دمونتاژ براحتی تمام انجام شود و نیازی به ابزارهای سنگین نداشته باشد. در نصب و جداسازی،قفسه های سوپرمارکتی طوری طراحی می شوند که برای نصب  آنها از جوشکاری یا پیچ مهره به کار گرفته نخواهند شد.  اگر به دنبال خرید قفسه و سایر تجهیزات برای سوپرمارکت هستید، باید الگوها و قوانین قفسه بندی سوپرمارکتی را در نظر بگیرید.

همچنین در فروشگاه های با فضای کوچکتر بهتر است از قفسه های یک یا دوطرفه با عمق طبقات کمتر استفاده شود. قبل از هرگونه اقدامی در خصوص استفاده از انواع قفسه های فروشگاهی، باید به برخی نکات مهم از جمله استحکام قفسه ها دقت کنید. رعایت برخی قواعد و اصول، رسیدن به اهداف کسب و کار و افزایش فروش را به همراه خواهد داشت.

قفسه بندی فروشگاه | قفسه فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج

نکات مهم در قفسه بندی فروشگاه‌ها و سوپرمارکت ها

امروزه در بیشتر فروشگاه ها از رنگ خاصی که در راستای برند سازمانی فروشگاه بوده در طراحی های داخلی استفاده میگردد. فروشگاه های زنجیره ای شیوه ای نوین از مدیریت انواع فروشگاه بوده که امروزه به عات استقبال مردم در جهان با افزایش چشمگیر در تعداد شعب و برندهای فعال روبرو بوده است. این گروه از فروشگاه ها از آنجا که با سیستم مدیریت یکپارچه در بسیاری از حوزه ها مانند  توسعه و تجهیز شعب جدید، بازاریابی، زنجیره تأمین و …مدیریت شده در حوزه استفاده از تجهیزات فروشگاهی نیز دارای استانداردهای خاصی بوده که باعث تفاوت این فروشگا ها با دیگر خرده فروشی ها شده است.

خدمات گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا

گروه صنعتی تجهیزات‌فروشگاهی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع کالسکه خرید، قفسه فروشگاهی، سبد دستی خرید، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت ، شلف و کشوی پول فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید چرخ دستی و سبد حراجی فروشگاهی ، ترولی خرید فروشگاه ، یخچال و فریزر فروشگاهی و انواع تجهیزات و قفسه فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج مراجعه فرمایید یا با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا تماس حاصل فرمایید.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

اینستاگرام

شماره‌های تماس:

۰۹۱۲۰۴۰۰۳۷۶
۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶
۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶
۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۴
۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۵

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *