آموزشی

ترولی و انواع آن

این متن انواع ترولی را مورد بررسی قرار می‌دهد. برای خرید انواع قفسه و شلف فروشگاهی با تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت در کرج همراه باشید.

ترولی‌ها در مدل‌های اولیه و ابتدایی به وسیله چرخ روی زمین به حرکت در می‌آمدند و بعد به صورت ریلی ساخته شده و تغییر شکل دادند. ترولی‌هایی که در ابتدا ساخته شد چوبی و دست ساز بودند که با گذشت زمان مدل آهنی این .وسیله وارد بازار باشد. در ادامه متن به ترولی و انواع ترولی می‌پردازیم. برای اطلاع از قیمت و خرید قفسه و شلف فروشگاهی با تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت در کرج همراه باشید.

ترولی و انواع آن

 ترولی به وسیله‌ای اطلاق می‌شود که دارای چرخ باشد و توسط نیروی انسانی و یا نیرویی مانند اسب ‌ها و سوخت فسیلی براق به حرکت در آمده باشد. در ادامه متن به انواع ترولی می‌پردازیم:

انواع‌ترولی

ترولی‌ها بر اساس کاربردی که دارند  به مدل‌های مختلف تقسیم می‌شوند که در ادامه سه مدل از این ترولی می‌پردازیم.

ترولی‌های بیمارستانی

در محیط‌ های درمانی از این مدل ترولی جهت جابجایی ابزارآلات پزشکی در محیط بیمارستان‌ها استفاده می‌شود. اکثر بیمارستان‌ها برای قرار دادن دستگاه تنفس و سرم در کنار تخت بیمار از ترولی‌های چرخ دار استفاده می‌شود. یکی دیگر از کاربرد این ترولی‌ها در اتاق عمل است که برای چیدمان ابزار پزشکی و مواردی چون پانسمان و … استفاده می‌شود. همچنین در بعضی از  مراکز درمانی از این وسیله برای نظافت استفاده می‌کنند. جنس بدنه ترولی بیمارستانی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است که این ساختار به جلوگیری از جذب میکروب کمک می‌کند. مخزن‌های در ترولی‌‌های بیمارستانی وجود دارد که ضد باکتریال بوده و جهت نگهداری زباله استفاده می‌شود.

ترولی‌خدمات

 یکی دیگر از  انواع ترولی نوع خدماتی آن است. شما بارها این ترولی‌ها را در هتل‌ها مشاهده کرده‌اید. از این وسیله برای شارژ لوازم مورد نیاز نظافتی  هتل مانند صابون، شامپو، حوله، ملحفه  استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای ترولی مدل خدمات، استفاده این وسیله در نظافت است  و در برخی موارد قابلیت جاسازی برخی وسایل مانند جارو برقی و ابزارهای نظافتی را در خود دارد که این وسیله یکی از وسایل مهم و بسیار پرکاربرد در راهرو و هتل‌ها است. و نکته جالب دیگر اینکه از این مدل برای نگهداری و حمل و نقل و سرو غذا در هتل و رستوران استفاده می‌شود.

ترولی‌رستورانی

در رستوران‌ها برای نگهداری از غذا و ظروف و سر آن ‌ها، از انواع مختلف ترولی استفاده می‌شود. همچنین برای نگهداری غذای گرم با دمای قابل تنظیم از نوع گرم، برای نگهداری مواد غذایی سرد از نوع یخچالی یا سرد این وسیله استفاده شده. و برای جمع آوری ظروف کثیف از مدل سبدی برای ظروف، حمل مواد، حمل غذا و … استفاده می‌شود.

ترولی‌های فروشگاهی

چرخ خرید فروشگاهی یا همان ترولی از اتصال چرخ  دستی با سبد دستی ساخته می‌شود.  در فروشگاه‌ها برای جابجایی آسان محصولات، مشتریان می‌توانند از ترولی‌های فروشگاهی بهره ببرند تا هم بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند و هم اینکه با آرامش کامل میان قفسه‌ها حرکت کنند. یکی از مهمترین تجهیزات فروشگاهی ترولی فروشگاهی است که بسیار در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای کارآمد می‌باشد.

خدمات گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا

گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع کالسکه خرید، قفسه و شلف فروشگاهی، سبد دستی خرید، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت و شلف فروشگاهی و ترازو فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می‌توانید جهت خرید قفسه دو طرفه فروشگاهی، شلف فروشگاهی و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج مراجعه فرمایید یا با ما تماس حاصل فرمایید.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

شماره‌های تماس:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *