تجهیزات فروشگاهی, کانتر فروشگاهی

بررسی کانتر فروشگاهی و کاربرد آن

جهت خرید کانتر فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه فرمایید. گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان و فعال در زمینه ...

کانتر فروشگاهی چیست و در چه مکان های استفاده می شود؟ انواع این میز کدام اند؟ کاربرد کانتر فروشگاهی چیست؟ با تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا برای بررسی انواع میز کانتر همراه باشید. جهت خرید کانتر فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه کنید.

کانتر فروشگاهی و مزایای آن

میز پیشخوان یا میز کانتر فروشگاهی یکی از وسایل بسیار کاربردی در هر فروشگاه یا هایپرمارکتی است. از این میز برای ارائه اطلاعات، تبلیغات، معرفی محصول، تعامل با مشتری و جدا کردن بخش اداری با ارباب رجوع استفاده می‌شود. بسیاری از ادارات، فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها برای مواردی که در بالا ذکر شد، این میز را خریداری می‌کنند. این میز انواع مختلفی دارد که در جنس‌های مختلفی مانند ام. دی. اف، پی. وی. سی و فلزی ساخته می‌شود. این میز دارای فضای تبلیغاتی است که در این فضا شما می‌توانید از چلنیوم، لایت باکس، چاپ فلت و استیکر استفاده کنید. از انواع این محصول به کانتر تاجدار، صندوق، پرزنت و معرفی محصول می‌توان اشاره کرد.

از انواع این میز‌ها در فروشگاه‌ها یا مکان‌های دیگر برای فروش یا سمپلینگ محصول استفاده می‌شود. سازنده این میز‌ها می‌توانند در ساخت این میز، فضا برای انبار محصول، لایت باکس، صندوق، جعبه ابزار و یخچال قرار دهند.

مزایای استفاده از میز کانتر فروشگاه

استفاده از این میز و انواع آن مزایای بسیاری دارد. بدنه این میز‌ها مکان مناسبی برای تبلیغات است. تبلیغاتی یا لوگویی که بر روی این میز‌ها قرار می‌گیرد باید مشتریان را به خرید یا تست کردن آن محصول تشویق کند.

کاربرد انواع میز کانتر

میز پرزنت یا میز سمپلینگ در نمایشگاه و فروشگاه برای پرزنت محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. میز تاجدار برای نمایش دادن لوگو یا نشان یک شرکت در نمایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس این میز‌ها از کارتن پلاست یا pvc می‌باشد و بسیار سبک هستند. وزن کم و انعطاف پذیری بالای این میز‌ها به دلیل استفاده از مواد کارتن پلاست و پی. وی. سی، این میز را به یکی از میز‌های محبوب تبدیل کرده است. از کانتر فروشگاهی نیز در انواع فروشگاه‌ها برای جلب رضایت مشتری استفاده می‌کنند؛ زیرا استفاده از این میز‌ها از صف‌های طولانی برای پرداخت هزینه اجناس و کالا‌های خریداری شده جلوگیری می‌کند. همچنین این میز به فروشنده یا صندوقدار در امر بررسی و تسویه کردن هزینه کالا بسیار کمک می‌کند. جنس این میز‌ها اغلب آلومینیومی است و وزن بیشتری نسبت به بقیه میز‌ها دارد.

گروه تخصصی پرشین صنعت آسیا فعال در زمینه تولید انواع تجهیزات فروشگاهی و هایپر مارکت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است. این گروه صنعتی با استفاده از بهترین مواد بهترین محصولات را تولید و به بازار ارائه می‌کند.

جهت خرید کانتر فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه فرمایید. گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان و فعال در زمینه تولید انواع تجهیزات فروشگاهی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، آماده ارائه انواع خدمات مربوط به تجهیزات فروشگاهی به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

شماره های تماس:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *