قفسه فروشگاهی

بررسی قفسه دو طرفه فروشگاهی

شما می توانید جهت خرید قفسه دو طرفه فروشگاهی ، شلف فروشگاهی و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا ...

فروشگاه‌های زنجیره‌ای یا هایپرمارکت‌ها و انواع سوپرمارکت‌ها برای جلب رضایت مشتری و افزایش فروش به تجهیزات فروشگاهی مناسب نیاز دارند. یکی از این تجهیزات فروشگاهی قفسه فروشگاهی می‌باشد. با ما برای بررسی قفسه دو طرفه فروشگاهی و قیمت آن همراه باشید. خرید قفسه دو طرفه فروشگاهی ، شلف فروشگاهی و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا در تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا.

قفسه دو طرفه فروشگاهی

قفسه‌های فروشگاهی دارای انواع مختلفی هستند که از انواع آن‌ها در قسمت‌های مختلف فروشگاه استفاده می‌شود. قفسه‌های دو طرفه یکی از این انواع هستند که در وسط فروشگاه، کتابخانه، نمایشگاه و… استفاده می‌شوند. نام دیگر این تجیهزات، قفسه بندی وسطی نیز می‌باشد. این تجهیزات دارای قابلیت‌های بسیاری هستند که در ادامه مطلب به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

ویژگی قفسه دو طرفه

این قفسه‌ها دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

  • دارای تنوع بالای رنگ و با توجه به سلیقه مشتری
  • دارای سیستم روشنایی
  • قابلیت نصب سریع و آسان
  • دارای نرده محافظ جهت جلوگیری از ریزش کالاها
  • قابلیت نصب سبد و رگال بر روی قفسه دو طرفه
  • دارای گارد برای جلوگیری از برخورد ترولی‌ها
  • دارای مقاومت بالا و استحکام عالی
  • قابلیت نصب به صورت گرد و تخت

طرح‌های مختلف قفسه بندی دو طرفه فروشگاهی

این قفسه بندی‌ها دارای طرح‌های مختلفی هستند که در این بخش به معرفی آن می‌پردازیم.

طرح البرز: دارای دو ارتفاع مختلف و ۵ یا ۶ طبقه می‌باشد. این قفسه قدرت تحمل ۱۳۰ کیلوگرم به صورت گسترده را دارد.

طرح استحکام: این مدل نیز دارای دو ارتفاع و ۵ یا ۶ طبقه می‌باشد.

طرح دنا: دارای ارتفاع ۱۶۵ تا ۲۰۰ متر و ۵ یا ۶ طبقه دارد. این قفسه‌ها برای اجسام سبک طراحی شده‌اند.

جنس قفسه فروشگاهی

گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا می‌کوشد تا با بهره گیری از بهترین مواد اولیه مرغوب و طراحی بسیار زیبا بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات فروشگاهی را در اختیار مشتریان قرار دهد. در این قفسه‌ها از بهترین و مستحکم‌ترین پروفیل صنعتی استفاده می‌شود. ضخامت این پروفیل‌ها در سه مدل ۲ و ۲.۵ میلی‌متر می‌باشد. جنس حفاظ‌های به کار رفته در این تجهیزات از مفتول مسوار روکش شده با آبکاری می‌باشد.

خدمات گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا

گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع کالسکه خرید، قفسه فروشگاهی، سبد دستی خرید، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت و شلف فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می توانید جهت خرید قفسه دو طرفه فروشگاهی ، شلف فروشگاهی و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه فرمایید یا با ما تماس حاصل فرمایید.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

شماره های تماس:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *