آموزشی, تجهیزات فروشگاهی

برای راه اندازی فروشگاه به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

تجهیزات فروشگاهی ارزان | قیمت قفسه فلزی فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی در کرج قفسه سوپری دست دوم

کاربرد انواع تجهیزات فروشگاهی جلب رضایت مشتریان و افزایش فروش را به همراه خواهد داشت. هم چنین برای سرعت بخشیدن به کار و آسان تر شدن ارائه خدمات و بالا رفتن سطح امنیت پاسخ گویی به نیاز مشتریان این تجهیزات به کار گرفته میشوند. برای خرید و اطلاع از قیمت انواع تجهیزات فروشگاهی ارزان مانند سبد حراجی فروشگاهی ، استند فلزی و قفسه سوپری دست دوم و شلف فلزی فروشگاهی ، میز چک اوت فروشگاهی ، چرخ دستی فروشگاهی و … با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج در تماس باشید.

معرفی انواع تجهیزات فروشگاهی

امروزه در فروشگاه برای بالا بردن کیفیت فروش، از انواع تجهیزات فروشگاهی استفاده خواهد شد. هر یک از این تجهیزات کاربرد خاص خود دارند. یک فروشگاه برای جلب رضایت مشتریان، به تجهیزات مناسب و ارائه بهترین خدمات نیاز خواهد داشت. استفاده از محصولات یا تجهیزات‌فروشگاهی یک شیوه مدرن برای کار هر فروشگاه است و به وسیله این موارد فروشگاه به طور منظم سامان دهی شده و خدمت رسانی خواهند کرد. بسیاری از تجهیزات در دسته لوازم کاربردی قرار نداشته باشند و حتی بتوان از تهیه آن‌ها صرف نظر کرد؛ در حالی که داشتن بسیاری دیگر از تجهیزات، لازم و ضروری می‌باشد.

با وجود این تجهیزات، هزینه‌ها نیز به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابند. قیمت تجهیزات‌فروشگاهی در مقابل امکاناتی که به فروشگاه اضافه می‌کند کاملا مقرون به صرفه است و می‌تواند هزینه‌ها را در طولانی مدت به میزان چشمگیری کاهش دهد. این تجهیزات پرکاربرد و ارزان فروشگاهی شامل موارد زیر می‌باشند. در ادامه این تجهیزات پرکاربرد را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه به معرفی چند مدل از تجهیزات فروشگاهی می‌پردازیم. تجهیزات فروشگاهی عبارتند از:

کشو پول فروشگاهی

کشو پول یا محفظه ی پایین صندوق محل نگه داری پول های نقدی که طی خرید کالا ها توسط مشتریان دریافت می شود است. این محصولات توانایی جا به جایی آسان را خواهد داشت. تعدادی از این کشو ها که مدرن تر هستند واحد های ی جداگانه خواهند داشت. کشوهای پول فروشگاهی دارای محافظی هستند که اسکناس و سکه را در سایز های مختلف و جدا از هم جهت شمارش آسان و سهولت دسترسی حفظ کند. می توان از این دخل که قابلیت حمل داشته پول نقدی که از فروش محصولات حاصل شده است را در جایی امن نگه داشته و سپرده بانکی به وجود آورید.

بارکد خوان فروشگاهی

بار کد خوان نوعی وسیله الکترونیکی بوده که توسط آن بارکد هایی را که روی اجسام چاپ شده اند را مانند پویشگر می خواند. بارکد خوان کاربرد اقتصادی داشته و وظیفه پردازش کدهای خطی کالا های فروشگاهی را بر عهده خواهد داشت. ناگفته نماند نسبت به عملکرد حرفه ای محصول، قیمت آن مقرون به صرفه می‌باشد. اجزای تشکیل دهنده محصول یک منبع نور، لنز و حس گر ترجمه نوری می‌باشد. این وسیله الکترونیکی، دارای مداری بوده که رمزگشای تحلیل تصاویر داده بارکد است.

صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی علاوه بر این که موجب صرفه جویی در صرف زمان و انرژی انسانی میشود، موجب بالا رفتن سرعت در دقت کار ها خواهد شد. صندوق فروشگاهی موجب کاهش درصد خطا شده و روشی مقرون به صرفه و منحصر به فرد جهت نگه داری اطلاعات خرید و فروش روزانه خواهد شد. این محصولات دارای ویژگی های بسیاری از جمله مانیتور ثانویه مشتری، نصب نمایشگر مشتریان، RFID، WiFi  ، کارت خوانی مغناطیسی و … میباشند. از فواید این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

خدمات گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا

گروه صنعتی تجهیزات‌فروشگاهی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع تجهیزات فروشگاهی ارزان مانند قفسه سوپری دست دوم ، چرخ دستی فروشگاهی ، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت ، شلف و کشوی پول فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می‌توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید قفسه فلزی فروشگاهی و شلف فلزی فروشگاهی ، استند فلزی فروشگاهی ، یخچال و فریزر فروشگاهی و انواع تجهیزات و قفسه سوپری دست دوم و قفسه فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج مراجعه فرمایید یا با فروشگاه اینترنتی تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا تماس حاصل فرمایید.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

اینستاگرام

شماره‌های تماس:

۰۹۱۲۰۴۰۰۳۷۶
۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶
۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶
۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۴
۰۹۱۲۰۳۰۳۱۶۵

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *