قفسه, قفسه فروشگاهی

انواع قفسه فلزی فروشگاهی

انواع قفسه فلزی فروشگاهی نو و دست دوم را میتوانید از مرکز پخش قفسه فلزی و تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت با بهترین قیمت تهیه فرمایید. 02691010089

آیا شما هم به دنبال راه انداختن یک کسب و کار جدید هستید؟ آیا میخواهید یک فروشگاه راه بیاندازید و حالا به دنبال خرید تجهیزات فروشگاهی هستید؟ خب در یک فروشگاه مهمترین عنصر قفسه بندی آن است! ما در تولیدی و پخش قفسه فلزی فروشگاه پرشین صنعت آسیا در تلاشیم تا با ارائه مطالب مفید و کاربردی همراه شما دوستان در راه اندازی کسب و کارتان باشیم. بعد از کسب اطلاعات دقیق درباره انواع قفسه فلزی فروشگاهی ، با متخصصان ما در زمینه مشاوره کسب و کار همراه باشید تا با قیمت مناسب تجهیزات فروشگاهی نو و دست دوم را تهیه کنید.

انواع قفسه فلزی فروشگاه

قبل از اینکه قفسه بندی فروشگاه خود را آغاز کنید لازم است به چند نکته توجه داشته باشید. پیش از هرچیز وزن کالاهایی که برروی هر قفسه قرار میگیرد، به صورت تکی و دست جمعی باید محاسبه شود و با توجه به نوع قفسه مطمئن شوید که وزن برای قفسه فلزی تعبیه شده زیاد نیست. در صورتی که کالاهایی که میخواهید در قفسه های فلزی فروشگاه بگذارید زیاد هست، لازم است از قفسه های فولادی یا چوبی با ارتفاع کمتر استفاده کنید. اگر بعد از محاسبه های مذکور به این نتیجه رسیدید که نیازمند قفسه های فلزی هستید، حالا بهتر است نوع قفسه را انتخاب کنید. انواع مختلفی از قفسه فلزی فروشگاهی وجود دارد. این قفسه ها با توجه به نوع خود در موارد مختلفی استفاده میشوند. از جمله پر مصرف ترین قفسه های فلزی فروشگاه که در مرکز پخش قفسه فلزی پرشین صنعت به فروش میرسند عبارتند از:

  • قفسه بندی فروشگاهی دیواری
  • قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا دو طرفه
  • قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا یک طرفه

قفسه بندی فروشگاهی دیواری فلزی

این نوع قفسه به دیوار نصب میشود و پایه و ستون اضافی در ساخت آن استفاده نشده است. این مدل قفسه فلزی فروشگاه دارای پوشش الکترو استاتیک میباشد. فواصل بین طبقات متناسب با حرفه مورد استفاده متفاوت است و عرض طبقات با توجه به نیاز مشتری از ۲۰ تا ۵۰ سانتی متر متفاوت است. این قفسه ها برای مشاغل مختلف میتوانند کاربرد داشته باشند و قابلیت نصب گارد و اتیکت نیز در این مدل قفسه وجود دارد.

قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا دو طرفه

قفسه بندی فلزی فروشگاهی خود ایستا دو طرفه نیازی به فضای کنار دیوار و نصب شدن به دیوار ندارد. میتوان از آن برای وسط فروشگاه بهره برد. این نوع قفسه ها، برخلاف قفسه های پیچ و مهره ای ، بدون نیاز به پیچ و مهره نصب میشوند و در صنایع مختلف فروشگاهی قابل استفاده هستند. عرض استاندارد طبقه ها ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۴۰ و ۵۰ سانتیمتر هستند و فواصل بین طبقات قابل تغییر متناسب با نیاز مشتری میباشد.

قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا یک طرفه

قفسه بندی فلزی فروشگاهی خود ایستا یک طرفه نیازی به پیچ شدن به دیوار ندارند و میتوانند در کنار دیوار قرار بگیرند. تمامی ویژگی های این محصول شبیه به قفسه های خود ایستا دو طرفه هستند با این تفاوت که این قفسه ها به صورت یک طرفه طراحی و ساخته شده اند. برای خرید انواع قفسه فلزی و تجهیزات فروشگاهی با بهترین قیمت به مرکز پخش قفسه های فلزی نو و دست دوم پرشین صنعت آسیا مراجعه فرمایید.

قیمت قفسه های فلزی فروشگاهی

روزانه با تغییرات قیمت فلزات و آهن آلات، قیمت تمام شده تولید و پخش قفسه های فلزی فروشگاهی متفاوت خواهد بود. به همین منظور ما با راه اندازی استعلام و ارتباط آنلاین میان مشتریان و کارشناسان، در تلاشیم تا بهترین تجهیزات فروشگاهی نو و دست دوم را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهیم. با ما از طریق راههای ارتباطی زیر میتوانید در ارتباط باشید.

ایمیل: info@persiansanatasia.com

تلفن ۱: ۰۲۶۹۱۰۱۰۰۸۹

موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶ – ۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶ – 

اینستاگرام: پرشین صنعت آسیا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *