تجهیزات فروشگاهی

انواع تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی

انواع تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی - داشتن تجهیزات فروشگاهی مناسب در افزایش فروش و جلب رضایت مشتری تاثیر مستقیم دارد. با ما برای بررسی بررسی تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی همراه باشید. - قفسه

با توجه به آمار‌هایی که در زمینه فروش و افزایش رضایت مشتری در فروشگاه‌ها داده شده است، داشتن تجهیزات فروشگاهی مناسب اعم از قفسه فروشگاهی، استند، صندوق فروشگاهی، کشوی پول و… در افزایش فروش و جلب رضایت مشتری تاثیر مستقیم دارد. با ما برای بررسی بررسی تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی همراه باشید. جهت خرید انواع تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه کنید.

انواع تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی

در فروشگاه‌ها انواع تجهیزات فروشگاهی وجود دارد که هر کدام به منظور خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یک فروشگاه برای این که بتواند بین رقبای خود پیشتاز باشد و رضایت مشتریان را جلب کند، به تجهیزات مناسب و ارائه بهترین خدمات نیاز دارد. ممکن است بسیاری از تجهیزات در دسته لوازم کاربردی قرار نداشته باشند و حتی بتوان از تهیه آن‌ها صرف نظر کرد؛ در حالی که داشتن بسیاری دیگر از تجهیزات، لازم و ضروری می‌باشد. این تجهیزات پرکاربرد فروشگاهی شامل موارد زیر می‌باشند. با ما برای مطالعه این موارد در ادامه مطالب همراه باشید.

کاغذ خردکن

این محصول برای خرد کردن و از بین بردن کاغذ‌های اضافه استفاده می‌شود و قابل استفاده در بانک، فروشگاه، ادارات و… می‌باشد. این محصول در دسته لوازم مهم فروشگاهی قرار دارد.

پول شمار

این محصول بیشتر مورد استفاده بانک‌ها قرار دارد اما در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌هایی که حجم خرید در آن‌ها بالا است نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این وسیله برای سرعت بخشیدن به کار صندوق‌ها استفاده می‌شود.

فیش پرینتر

از جمله وسایلی که در دسته تجهیزات پرکاربرد قرار می‌گیرد، فیش پرینتر است. امروزه تمام فروشگاه‌ها و مراکزی که با مشتری سر و کار دارند از این محصول برای چاپ رسید مشتری استفاده می‌کنند.

بارکد خوان

این دستگاه به وسیله اشعه لیزر کار می‌کند و کاربرد بسیاری در فروشگاه‌ها دارد به خصوص در مراکزی که حجم خرید و تردد مشتریان در آن‌ها بالا است. این محصول به وسیله نور لیزر، بارکد کالا‌ها را می‌خواند و در سیستم ثبت می‌کند.

صندوق فروشگاهی

از دیگر تجهیزات پرکاربرد به صندوق فروشگاهی می‌توان اشاره کرد. این محصول در تمام مراکز تجاری در انواع و اقسام قیمت‌ها و با توجه به نیاز مشتری، وجود دارد.

لیبل پرینتر

بر روی جعبه کالا‌ها باید کد کالا ثبت شود که برای این کار از لیبل پرینتر یا پرینتر لیبل زن استفاده می‌شود.

شلف فروشگاهی

شلف فروشگاهی دارای انواع مخلتفی است که در جنس‌های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌شود. از انواع این محصول در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها استفاده می‌شود. از این تجهیزات برای دسترسی بیشتر مشتریان به کالا و تبلیغات استفاده می‌شود. انواع شلف را از تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا بخواهید.

میز چک اوت

این میز از جمله تجهیزاتی می‌باشد که علاوه بر راحتی مشتریان هنگام تسویه، باعث افزایش عملکرد و راحتی صندوق دار یا فروشنده می‌شود. داشتن این میز در فروشگاه یا هایپرمارکت‌ها از ایجاد صفوف طولانی برای پرداخت هزینه کالا ها جلوگیری می‌کند.

گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا با سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید انواع سبد خرید فروشگاهی، انواع قفسه فروشگاهی، سبد دستی خرید، سبد حراجی، استند فروشگاهی، میز چک اوت و شلف فروشگاهی با استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه می‌باشد. شما می‌توانید جهت خرید شلف فروشگاه، قفسه فروشگاهی، استند فروشگاهی، میز چک اوت و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه یا با کادر فروش ما در ارتباط باشید.

در صفحات رسمی اینستاگرام ما را دنبال کنید:

شماره های تماس:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *