استند فروشگاهی

استند فروشگاهی

داشتن استند فروشگاهی در کنار سایر تجهیزات فروشگاه سوپرمارکت و لوازم التحریر ضروری است. خرید انواع استند فروشگاه ، قفسه های فروشگاهی و تجهیزات فروشگاه

استند های فروشگاهی را میتوان به عنوان یک ابزرا برای جلب نظر مشتری و به نوعی تبلیغات در نظر گرفت. این تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد میتوانند نشان گر تمام آن چیزی باشند که در مغازه دارید. به خصوص اگر نیاز به تجهیزات فروشگاه لوازم التحریر یا سوپر مارکت دارید دارید احتمالا نیاز به یک استند فروشگاهی در کنار قفسه سوپرمارکت یا کتاب فروشی خود داشته باشید. برای داشتن یک مغازه با تجهیزات تکمیل فروشگاه تجهیزات فروشگاهی و قفسه فلزی انبار پرشین صنعت را از یاد نبرید.

استند فروشگاهی

از استند فروشگاهی برای قرار دادن محصولات تازه مثل میوه ها و سبزیجات استفاده میشود. همچنین در استند های فروشگاه نان و شیرینی و نوشیدنی ها را نیز میتوان قرار داد. از استندهای فروشگاهی با ابعاد کوچکتر و عرض قفسه کمتر میتوان برای کتاب ها و روزنامه و مجلات نیز استفاده کرد. استندهای فروشگاه شاید برای میوه فروشی ها یا فروشگاه های بزرگ مواد غذایی چندان احساس نیاز به استند فروشگاهی حس نشود. اما داشتن استند فروشگاه در کنار قفسه ها و تجهیزات سوپر مارکتی یا قفسه های فروشگاه لوازم التحریر بی شک از واجبات است.

استند فروشگاهی در سوپر مارکت

از استند های فروشگاهی در کنار قفسه ها و تجهیزات سوپرمارکت میتوان برای قرار دادن تنقلات و ابزار های ذغال یا حبوبات استفاده کرد. استندهای سوپرمارکتی معمولا دارای عرض قفسه بیشتر و تعداد طبقات کمتری هستند. این قفسه ها در رنگ های شاد و متناسب با چیدمان قفسه سوپرمارکت شما به فروش میرسد. برای خرید انواع تجهیزات فروشگاهی با قفسه انباری و تجهیزات فروشگاه پرشین صنعت آسیا تماس بگیرید.

استند فروشگاه لوازم التحریر

در فروشگاه های لوازم التحریر از استندهای فروشگاه برای قرار دادن مجلات و کتاب ها

و کاتالوگ های تبلیغاتی استفاده کرد. همچنین این استندها در فروشگاه کتاب فروشی میتواند محل قرار گیری کاغذ کادو و ورق های بزرگ مثل مقوا ها و کاغذ رنگی ها نیز باشد. با توجه به دکوراسیون فروشگاه لوازم التحریر خود بهترین مکان و شکل استند را انتخاب کنید.

قیمت استند فروشگاه

از قفسه‌فروشگاهی تولید شده توسط شرکت پرشین صنعت می‌توان به: قفسه محصولات غذایی و تجهیزا سوپرمارکت گل‌ها، دراژه، نیوآ، بوش، آب معدنی دی دی، شیرین عسل، مینو، ساویز، انتشارات جیحون، غذای نیمه آماده هانی، محصولات بهداشتی کاپوس و… اشاره نمود. این قفسه‌ها با توجه به کاربردی که در مغازه دارند میتوانند قیمت های متفاوتی داشته باشند. ارائه قیمت استند فروشگاهی به صورت ثابت برای تیم پرشین صنعت امکان پذیر نیست به همین دلیل ما در تجهیزات فروشگاهی و قفسه فلزی انبار و فروشگاه پرشین صنعت استعلام اینترنتی و آنلاین را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

ایمیل: info@persiansanatasia.com

تلفن ۱۰۲۶۹۱۰۱۰۰۸۹

موبایل: ۰۹۱۲۹۴۱۸۴۸۶ – ۰۹۱۲۰۴۰۰۲۷۶ – 

اینستاگرام: پرشین صنعت آسیا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *