ساعت کاری: 9-21

تجربه‌ی ما زیباتر دیده شدن شماست...

تولید کننده‌ی تجهیزات چیدمان فروشگاهی

شرکت تجهیزات فروشگاهی پرشین آسیا سال‌هاست که در زمینه تولید لوازم فروشگاه‌های زنجیره‌ای فعالیت دارد و با تولید کالاهای باکیفیت، قفسه‌های فروشگاهی درجه‌یک را به مشتریان عرضه می‌کند. با تهیه انواع قفسه فروشگاهی موردنظرتان می‌توانید بدون نگرانی از بابت فضای ذخیره‌سازی برای کالاها، بهینه‌ترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. شرکت پرشین آسیا با درنظر گرفتن رعایت اصول فنی و استانداردهای ایمنی لازم، بهترین سیستم قفسه‌بندی فروشگاه‌ها و انبارها را به فروش می‌رساند و خیال مشتری را از بابت کیفیت آسوده می‌کند.

با توجه به اینکه صنایع مختلف در دنیای امروز درحال توسعه و گسترش هستند، استفاده از قفسه فروشگاهی برای هر فروشگاهی ضروری و لازم است. درواقع استفاده از قفسه‌های فروشگاهی، باعث می‌شود وسایل به ترتیب چیده شوند و نظم داشته باشند؛ در نتیجه پیدا کردن اجناس برای مشتری، سریع‌تر و راحت‌تر است. همچنین استفاده از قفسه فروشگاهی این امکان را فراهم می‌کند که از فضای داخل انبار، بیش‌ترین استفاده را داشته باشید. البته از آنجایی که انواع قفسه فروشگاهی داریم، اینکه از چه نوع قفسه‌ای هم استفاده کنید مهم است که با درنظر گرفتن متراژ انبار و تعداد کالاهای مختلف، هم اقتصادی باشد و هم مانع آسیب دیدن کالاها شود.

قفسه های فروشگاهی

Persian

Sanat

Asia

قفسه گرد فروشگاهی
قفسه بندی سنگین فروشگاهی - شما می‌توانید جهت خرید شلف فروشگاه، قفسه سنگین فروشگاهی ، استند فروشگاهی، میز چک اوت و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین...

امروزه یکی از اجزاء هر فروشگاه که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد قفسه یا شلف فروشگاهی می‌باشد که هم برای نگه‌داشتن و انبار کردن محصولات کاربرد دارد و هم برای عرضه بهتر و نمایش محصولات به مشتریان. از جمله ویژگی قفسه فروشگاهی به موارد زیر می‌توان اشاره کرد.

قبلی
بعدی

CHECK OUT | میزچک‌اوت

میز چک اوت فروشگاهی | خرید میز چک اوت فروشگاهی | تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج - تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا

صندوق های فروشگاهی رایانه هایی هستند که برای کار در فروشگاه طراحی و تولید شده اند، بدیهی است کاربری سریع و راحت، با بهره‌گیری از سخت افزارهای فروشگاهی (از جمله صندوق، بارکد خوان، پرینتر، انواع ترازوهای هوشمند، نمایشگرهای مشتری، مانیتورهای ساده و لمسی و…) آسودگی خیال از سخت‌افزار و توجه به فروش را نوید می‌دهند. 

طول عمر یک صندوق فروشگاهی چند برابر رایانه شخصی (PC) خواهد بود . همچنین با توجه به نوع طراحی سخت‌افزار دستگاه های پوز طول عمر متوسط این دستگاه ها (حتی در فروشگاه های زنجیره‌ای بزرگ) به حدود ۱۰ سال می‌رسد، حال اینکه یک رایانه شخصی در شرایط استفاده عادی طول عمری در حدود ۳ سال خواهد داشت.

شما می‌توانید جهت خرید شلف فروشگاهی ، قفسه فروشگاهی، استند فروشگاهی، میز چک اوت و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا..
کاتالوگ محصولات

برای دانلود و مشاهده کاتالوگ کامل محصولات ما، روی قسمت “کاتالوگ” کلیک کرده و محصول مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

همکاری های ما

نظرات

مقالات

محصولات

میز چک اوت – طرح C

ویژگی محصول:
  • سازنده: تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا
  • نوع: میز چک اوت - طرح C
  • توضیحات: قابل استفاده در فروشگاه ها و باعث جلوگیری از صف های طولانی پرداخت هزینه

میز چک اوت – طرح B

ویژگی محصول:
  • سازنده: تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا
  • نوع: میز چک اوت - طرح B
  • توضیحات: قابل استفاده در فروشگاه ها و باعث جلوگیری از صف های طولانی پرداخت هزینه

در خواست مشاوره و سفارش

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من