کالسکه خرید

کالسکه خرید

یکی از تجهیزات فروشگاهی مهم که جهت راحتی خرید مشتریان طراحی شده است، چرخ خرید فروشگاهی می باشد. انواع چرخ خرید فروشگاهی در تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا
چرخ فروشگاهی
چرخ فروشگاهی

چرخ خرید فروشگاهی

چرخ خرید فروشگاهی چیست و چه کاربردی دارد؟ چرخ خرید فروشگاهی یا Trolley از مهم‌ترین قسمت‌های تشکیل دهنده یک فروشگاه می‌باشد. یک چرخ خرید فروشگاهی باید از کیفیت بالای متریال در قسمت بدنه، دسته و چرخ بهره مند و بر اساس بالاترین استانداردها ساخته شود. موارد دیگری همچون کیفیت و ظرفیت استاندارد صندلی کودک، کیفیت جوشکاری بدنه و استحکام و روان بودن چرخ نیز بسیار حائز اهمیت است.

چرخهای فروشگاهی معمولا در ظرفیت‌های ۸۰-۱۰۰-۱۲۵-۱۵۰-۱۸۰-۲۱۰ لیتری در بازار وجود دارند. چرخ ترولی یکی از محصولاتی است که در بازار آزاد نیز وجود دارد؛ اما در گروه صنعتی پرشین صنعت آسیا نوع دیگری از این چرخ عرضه می‌شود. چرخ بسکت خرید یا چرخ سبد چرخدار خرید فروشگاهی را می‌توانید با وزن‌های مختلف خریداری کنید. شاید این جمله بسیار عجیب به نظر برسد اما واقعیت اینجاست که در فروشگاه‌ها معمولا چرخ خرید فقط در اختیار خریداران قرار نمی گیرد؛ بلکه ترولی یکی از وسایل حمل بار برای بخش خدماتی فروشگاه‌ها نیز می‌باشد. در نتیجه این وسیله که برای حجم مشخصی از بار باید استفاده شود، غالبا باری بیشتر از بار مجاز حمل می‌کند و در نتیجه شما شاهد خرابی بسیاری از چرخ‌های ترولی در فروشگاه‌ها هستید.

ما در بخش تحقیق و توسعه گروه صنعتی پرشین صنعت این مشکل را حل کرده‌ایم. یعنی به دنبال راهی بوده‌ایم که خرابی را به حداقل برسانیم و در نتیجه از ورق‌های زخیم‌تر برای ساخت این چرخ‌ها در داخل کشور استفاده کرده‌ایم. این چرخ‌ها هم از چرخ های چینی شکیل‌تر و هم مقاوم‌تر است و هم کارای بیشتری دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید. تلفن دفتر نیز تمام طول روز در خدمت شما خواهد بود. تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آماده ارائه انواع تجهیزات فروشگاهی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما مشتریان می‌باشد.

در صفحات رسمی اینستاگرام مار را دنبال کنید:

بازگشت به لیست