ساعت کاری: 9-21

تجهیزات فروشگاهی | قفسه فروشگاهی | خرید تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا در کرج

سرفصل موضوع

قفسه فروشگاهی میوه

یکی از زیباترین قاب‌های طبیعی هر خیابان و محله‌ به دلیل‌ رنگ‌های ناب و شادابی که دارند، میوه فروشی‌ها هستند. البته به شرطی که چیدمان مرتب و زیبایی داشته باشند. لازمه و اساس رعایت این شرط نیز اجرای دکوراسیون خاصی است که انواع میوه‌های موجود در مغازه را در معرض دید و دسترس آسان مشتری قرار دهد.

قفسه فروشگاهی میوه از بهترین تجهیزاتی است که پیشنهاد می‌شود در مغازه‌های میوه‌فروشی استفاده شود؛ زیرا علاوه بر بخشیدن جلوه زیبا، دسترسی و انتخاب راحت موجب پیشی گرفتن از  رقبا با جلب و رضایت مشتری می‌شود. حال برای آشنایی بیشتر شما با انواع و اقسام قفسه‌های مخصوص میوه در ادامه توضیحات کامل‌تری ارائه می‌دهیم.

انواع قفسه فروشگاهی میوه

طراحی و ساخت قفسه‌های مخصوص میوه، طوری است که مناسب هر مغازه با هر متراژی باشد. اینگونه حتی اگر شما بخواهید یک میوه‌فروشی کوچک در محله خود افتتاح کنید می‌توانید بسته به نیاز و سلیقه خودتان قفسه موردنظر را با اندازه و تعداد طبقات لازم همچنین رنگ و مدل دلخواه سفارش دهید. انواع قفسه فروشگاهی میوه در دو مدل اصلی زیر تولید می‌شوند:

۱.قفسه فروشگاهی میوه مدل جزیره

این مدل طوری طراحی شده که بیشتر متناسب مغازه‌هایی با متراژ بالا است؛ چون که محل قرارگیری آن‌ها وسط فروشگاه است.

۲.قفسه فروشگاهی میوه مدل ایستاده

انواع ایستاده برای هر متراژ فروشگاهی مناسب است؛ چون که می‌توان آن را به دیوار تکیه داد یا برای تقسیم فضاهای بزرگ از آن در وسط مغازه استفاده کرد. البته این دو مدل معرفی شده به دلیل رفع نیاز فروشنده‌ها دارای تنوع بسیار بالایی از نظر جنس، ارتفاع و رنگ هستند و بسته به نیاز قابل ساخت و سفارش هستند.

معرفی چند نوع از کاربردی‌ترین قفسه های میوه فروشی

شاید شما در فکر یا آستانه افتتاح یک میوه فروشی باشید، اما اطلاع کافی درباره تجهیزات اصلی فروشگاه میوه فروشی که تهیه باکس‌های مناسب میوه است را ندارید. ما به شما چندی از انواع پرفروش که سفارش زیادی دارند معرفی می‌کنیم:

.قفسه‌های میوه جزیره با باکس فلزی

علاوه بر بدنه، جنس قفسه طبقات طراحی شده آن نیز از فلز باکیفیت است و دوام بسیار بالایی در برابر وزن زیاد میوه‌ها دارد.

·قفسه‌های میوه جزیره با باکس چوبی یا ام‌دی‌اف

این مدل قفسه به دلیل چوبی بودن قفسه‌ها زیبایی خاص و دکوراسیون شیکی به مغازه شما می‌بخشد که خود موجب جذب مشتری می‌شوند. تحمل وزن بالا یکی از ویژگی‌های خاص این نوع قفسه است که البته نیاز به مراقبت در برابر آب و رطوبت دارد.

·قفسه‌های میوه جزیره با باکس پلاستیکی

قفسه‌های پلاستیکی در فروشگاه‌های میوه، فروانی بیشتری نسبت به مدل‌های دیگر دارد. دلیل آن هم وزن کمتر و قیمت کم‌تر و پایین‌تر آن نسبت به مدل‌های فلزی و چوبی هچنین رنگبندی متنوع برای سلایق مختلف است.

·قفسه میوه ایستاده با باکس فلزی

این مدل و جنس از انواع قفسه فروشگاهی میوه بسیار مورد استقبال قرار گرفته؛ چرا که از لحاظ بهینه‌سازی فضا فوق‌العاده کاربردی هستند. همچنین به دلیل استفاده از متریال درجه یک، بادوام هستند.

·قفسه میوه ایستاده با باکس چوبی یا ام‌دی‌اف

قفسه میوه ایستاده با باکس چوبی یا ام‌دی‌اف، انتخابی زیبا برای سخت پسندان است. این مدل بخاطر وجود چوب در ساختارش علاوه بر کاربردی که دارد، دکوراسیون فروشگاه شما را بسیار شکیل نشان می‌دهد. البته همانطور که پیش‌تر اشاره شد نیاز به مراقبت دارد.

اهمیت قفسه‌بندی میوه فروشی

میوه‌ فروشی مثل مغازه و فروشگاه‌های دیگر محصولات نیست که تاریخ انقضای طولانی داشته باشند. یعنی تنها تا چند روز قابل فروش و استفاده هستند؛ چون عمر کوتاهی دارند و مواردی همچون ضربه دیدن، انباشتگی و بی‌نظمی، سرعت خرابی آن‌ها را تشدید می‌کنند.

برای جلوگیری از چنین اتفاقی باید مغازه قفسه‌بندی شود. بدین صورت هر نوع میوه‌ای در باکس مخصوص قرار می‌گیرد و امکان خرابی زودرس آن‌ها به حداقل می‌رسد از دیگر مزایای قفسه بندی فروشگاه میوه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی راحت مشتری و فروشنده به میوه موردنظر
  • بهداشتی شدن فضا و محصولات ( چون میوه‌ها به دلیل انباشتگی زیاد له و پلاسیده نمی‌شوند)
  • جداسازی قسمت‌های مختلف فروشگاه
  • خلق دکوراسیون خاص و نمای زیبا با انتخاب رنگ‌های جذاب قفسه‌ها
  • استفاده بهینه از فضای مغازه
  • نظم بخشیدن به فضا و محصولات فروشی

نکات مهمی که باید هنگام خرید قفسه فروشگاهی میوه بدانید

عامل موفقیت در دنیای رقابتی امروز، دانستن و داشتن اطلاعات مفید درباره کسب و کارتان است, چون لازمه موفقیت در هر شغل، رعایت اصول و نکات مربوطه است. یعنی شما هم از این قائده مستثنی نیستید و قبل از خرید و تهیه انواع قفسه فروشگاهی میوه بایستی به نکات زیر توجه کنید:

۱)ارتفاع و اندازه قفسه

با توجه به متراژ مغازه بایستی قفسه‌ای با اندازه مناسب انتخاب کنید.

۲)جنس قفسه

مقدار بودجه همچنین نوع دکوراسیون شما در هنگام خرید و توجه به این نکته مهم است؛ چون انواع پلاستیکی نسبت به دونوع فلزی و چوبی ارزان‌تر است.

۳)مدل و رنگ قفسه

مدل ایستاده برای فروشگاه شما بهتر است یا انواع جزیره؟ دکوراسیون داخلی مغازه متناسب چه رنگی است؟  این دو سوال اهمیت این نکته را بیان می‌کند. پس به مدل و رنگ قفسه دقت کنید.

۴)ایمن بودن قفسه

قفسه‌ها باید دوام کافی در برابر وزن میوه‌ها و محصولات داشته باشند. همچنین با گذشت زمان فرسوده و ناکارآمد نشوند.

۵)حمل و جابه‌جایی راحت

هنگام خرید انواع قفسه فروشگاهی میوه باید توجه کنید که ممکن است به مکان دیگری منتقل شوید یا دکوراسیون داخلی را تغیر دهید پس بایستی مدلی را انتخاب کنید که آسان جا‌به‌جا شود.

۶)قابلیت قفسه‌بندی کردن

اضافه کردن یا کاستن طبقات هر قفسه از ویژگی‌های مهم قفسه‌های با کیفیت است.

۷)عمق مناسب قفسه‌ها

قفسه میوه باکیفیت طوری طراحی می‌شود که بتوان بدون انباشتگی مقدار مناسبی میوه درون هر باکس جا داد.

سوالات متداول

بله، با توجه به نیاز و دلخواه هر مدل قفسه‌ای قابل ساخت و عرضه است.

بله، انواع قفسه‌های میوه با رنگ و سلیقه دلخواه شما قابل سفارش هستند.

هر دو مدل ایستاده و جزیره برای متراژهای بزرگ مناسب هستند و می‌توان از آن‌ها به عنوان تقسیم‌کننده فضا نیز استفاده کرد.

بله، چون می‌توان در ارتفاع و سایز کوچک سفارش دهید اما پیشنهاد ما انواع مدل‌های ایستاده است.

جمع بندی

انواع قفسه فروشگاهی میوه در انواع و مدل‌های مختلف برای سهولت کار فروشنده و مشتری تولید و ساخته می‌شوند و قابل سفارش در رنگ، مدل و اندازه دلخواه نیز هستند که می‌توان با توجه به متراژ و محل فروشگاه مدل مناسب آن را خریداری کرد. البته لازمه یک خرید خوب توجه به نکات و ویژگی‌های خاص هر محصول است تا بتوان با توجه به نیاز، نوع مناسبی را انتخاب کرد.

ایجاد فضایی تمیز، بهداشتی، مناسب و کارآمد از جمله فواید تهیه قفسه‌های میوه است که موجب جذب بیشتر مشتری و رقابت با رقبا نیز می‌شود. رنگبندی و جنس‌های مختلف این قفسه‌ها باعث می‌شود به راحتی جلوه زیبا به مغازه یا فروشگاه بخشید.

طبقه‌بندی و عمق استاندارد باکس‌های هر قفسه نکته قابل توجهی است که هنگام تهیه قفسه‌های میوه باید در نطر داشته باشید؛ چرا که در سالم ماندن میوه‌ها و محصولات نقش بسزایی دارند. انواع قفسه فروشگاهی میوه از جمله تجهیزات اصلی و مهم هر میوه فروشی موفقی است.

پروژه های همیشگی ما

پرفروش ترین ها

ترولی و سبد فروشگاهی
۲۹%
کانتر چک اوت
۱۵%
انواع قفسه های فروشگاهی
۵۶%
۰
تعداد پروژه های اجرا شده در سال ۱۴۰۲

نظرات مشتریان

گالری تصاویر

مقالات

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

سبدخرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

بستن (Esc)
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

سبدخرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)