کشوی فروشگاهی

راهنمای خرید کشوی پول

شما می توانید برای خرید کشوی پول و انواع تجهیزات فروشگاهی با قیمت مناسب و کیفیت بالا به تجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا مراجعه کنید.
کشوی پول
کشوی پول دستگاهی است که صندوق‌دار از آن برای نگهداری و دریافت پول از آن استفاده می‌کند. کشوی پول MCD8 با قیمت مناسب درتجهیزات فروشگاهی پرشین صنعت آسیا

کشوی پول چیست؟

با پیشرفت فناوری‌های مختلف ، همه به دنبال حذف پول نقد و استفاده هرچه بیشتر از کارت‌های بانکی در معاملات هستند، اما سهولت استفاده از پول نقد و کارآیی آن اجتناب ناپذیر بوده و کشوی پول صندوق فروشگاهی نیز همچنان پررونق و کاربرد بالایی دارد. برای بررسی خرید کشوی پول مناسب با ما همراه باشید.

به زبانی ساده کشوی پول یک دخل قابل حمل و جابجایی است. کشوی پول دستگاهی برای حفظ ایمنی پول و جلوگیری از سرقت و همچنین دسته بندی کردن اسکناس و سکه و در حالت کلی برای افزایش سرعت فروش محصول در فروشگاه از کشوی پول استفاده می‌کند.

بدون صندوق پول اداره و مدیریت فروشگاه‌های امروزی سخت و تقریبا غیر ممکن می‌شود. تعداد مشتریان، حجم خرید، فرآیند ترخیص کالای خریداری شده مستلزم سرعت بالا و از همه مهم‌تر دقت بالایی می‌باشد که خرید کشوی پول صندوق فروشگاهی را برای فروشگاه‌ها و مجموعه‌ها اجباری می‌کند.

انواع کشوی پول

دو نوع کشوی پول معمولی و دیجیتال در بازار وجود دارد. فرق کشوی پول دیجیتال و معمولی در یک نکته اصلی است وجود کابل اتصال مستقیم به فیش پرینتر که بر روی کشوی پول دیجیتال تعبیه شده، در صورتی که کشوی پول معمولی فقط مجهز به دکمه یا کلید می‌باشد.

کشوی پول دیجیتال در دو نوع کشویی (۵ خانه و ۴ خانه) و در دار (Flip Top) موجود‌اند. که هر یک از ویژگی‌های خاصی برخوردارند که با توجه به این ویژگی‌ها، قیمت‌های متفاوتی دارند.

ویژگی‌های کشوی پول زد ای سی ZEC

کشوی پولZEC  در مدل‌هایZE410 ,ZE510 , ZE40 ,ZE50  طراحی شده است. این کشوی پول قابلیت اتصال مستقیم به فیش پرینتر را دارد. دارای ۴ محفظه ورود اسکناس و ۲محفظه ورود سکه و یک شیار ورود چک و تراول می‌باشد.

کشوی پول زد ای سی ZEC همچنین دارای زنگ هشدار هنگام باز شدن است که از دزدی و سوءاستفاده دیگران جلوگیری می‌کند. اگر تخفیف‌هایی قرار است بر روی کالا اعمال کنید،با وجود . کشوی پول فروشگاهی می‌توانید به سرعت این کار را انجام داده و زمان زیادی را صرف این موضوع نکنید.

و…

نکاتی که در خرید کشوی پول باید در نظر گرفت:

  • فضا و مکان خود را بررسی کنید؛ مثلا کشوی شما باید بالای پیش خوان باشد یا زیر آن و چقدر فضا را قرار است اشغال کند و وقتی دَرِ آن باز می‌شود فضای کافی وجود داشته باشد.
  • کیفیت کشو ، طول عمر ، قابلیت اطمینان و طول ضمانت هر کالایی را بررسی کنید.
  • میزان ترافیک کاری خود را بسنجید و شاید کشوی معمولی که برای کسب و کار سبک و متوسط طراحی شده مناسب کار شما باشد.
  • بعضی از کشوها معمولا نیاز به برق و آداپتور جداگانه‌ای ندارند و با کابل rg59 و یا کابل سریال و رابط usb استفاده می‌شود و بدون برق هم دستی با کلید باز می‌شود ولی کشوهایی نیز وجود دارد که دارای آداپتور جداگانه‌ای می‌باشد.
  • بعضی از کشوها زیر فضای سکه و اسکناس مکانی برای قرار دادن اسکناس‌های درشت و یا چک پول دارند؛ یعنی قفسه سکه قابل برداشن می‌باشد و حتی برخی از کشوها دارای نگهدارنده‌های فلزی قابل تنظیم می‌باشند.
  • هر نرم افزار و درایور فیش پرینتر معمولا دارای آپشنی می‌باشد که کشوی پول بصورت خودکار بعد از هر رسید و یا قبل از پرینت رسید باز می‌شوند. وقتی کلید را بردارید در مواقع غیر از چاپ رسید کشو باز نمی‌شود این راه امنیت کشو را بالا می‌برد.
  • کشوها بصورت درب ریلی به جلو باز می‌شوند و یا بصورت رو به بالا که گاهی در این مورد قفسه داخلی قابل حمل می‌باشد.

در صفحات رسمی اینستاگرام مار را دنبال کنید: