باربر دستی

باربر دستی

باربر دستی

ویژگی های باربر دستی

يکي از زير مجموعه‌هاي ابزار آلات صنعتي شرکت پرشین صنعت آسیا، تجهيزات حمل بار است که شامل باربرهاي دستي، باربر دستي با کفي يا ديواره هاي چوبي، باربر با ديواره‌هاي توري، آسان برها، چرخ‌ها و قلاب‌ها مي شوند. در شرايطي که استفاده از ماشين الات سنگين و گران قيمت براي کاربرد‌هاي محدود مقرون به صرفه نبوده و يا از لحظ فضا امکان پذير نباشد، استفاده از باربر‌هاي دستي مي‌تواند بهينه و کارا باشد.

بدنه از لوله يا پروفيل‌هاي فولادي جوشکاري شده ساخته شده و با رنگ پودري کوره‌اي رنگ آميزي شده‌ است. این ب باربرهاي دستي داراي ظرفيت حمل بار تا 150 کيلوگرم است.
وجود یک وسیله استاندارد، ایمن، و محکم برای جابه جایی اجناس سنگین در برخی مکان ها، امری ست حائز اهمیت. اماکنی نظیر کارخانه ها، کارگاه ها، فروشگاه ها و پارکینگ ها و… .چرخ باربر با ظرفیت حمل بالا برای بارهایی که قابل حمل برای انسان نیست بسیار مناسب ست و کار را برای شما راحت کرده. چرخ های  این محصول با بلبرینگ های مرغوب، باعث دوام محصول فوق در فشار های بالا شده. از ویژگی های دیگر باربرهاي دستي مذکور، رنگ الکترو استاتیک آن بوده که به راحتی از بین نمی رود و دچار زنگ زدگی نمی شود. وزن این گاری از نمونه های مشابه کمتر بوده  که همین امر باعث سهولت در جابه جایی آن می شود. این محصول حتی برای کامیونت ها و ترانزیت ها که بارهایی برای جابه جایی به فروشگاه ها و یا انبار کارخانه ها دارند مناسب بوده و به سرعت و سهولت جابه جایی اجناس آنها کمک می کند. برخی اجناس فوق سنگین برای جابه جایی حتی با وجود چند نیروی انسانی بسیار آزار دهنده و مشکل آفرین هستند و وجود یک باربرهاي دستي با چنین قابلیتی شما را از خطر آسیب دیدگی دور می کند. به عنوان مثال برای جابه جایی گاوصندوق های کوچک و متوسط از این محصول استفاده می شود.

از سایر ویژگی های این چرخ دستی عبارت است از:

  • دارای دو مجموعه چرخ تو پر با آرایش ستاره‌ای هستند تا به راحتی بر روی پله‌ها حرکت کنند.
  • بدنه کلیه باربرها از لوله یا پروفیل‌های فولادی جوشکاری شده ساخته شده است.
  • با رنگ الکترواستاتیک پوشش  داده شده است.
  • مقاومت و استحکام بالا

یکی از مزیت های این مدل باربر در مدل چرخ هاین آن بوده که جابجایی و حمل بار را در فروشگاه های داری پله و طبقات میسر ساخته و بسیار آسان مینماید.